Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos kisfiamat hogyan...

5 honapos kisfiamat hogyan etessem es mivel ejszaka?

Figyelt kérdés

5 honapos a kisfiam,es 1 hete mar nem tudok neki anyatejet adni,igy csak a tapszer maradt neki amit kb.4 honapos koratol kapott,mert a tejcsi mar akkor keves volt neki.

A tapszert viszont 4 napja nem akarja megenni,se nappal se ejszaka,pedig ejszaka nem erdekelte,h mit eszik csak ehessen.Es most nem kell neki,viszont felkel 3-om orankent es reklamal,h ehes,de ezt akkor sem fogadja el,mar probalkoztam tobb fajta tapszerrel,de egyik sem kell neki,igy csak a tea maradt amibol viszont 100-150 ml is megiszik,ha nem adok neki akkor siras van.

Napkozben zoldseget,gyumolcsot,tejpepet eszik,de ejszaka es hajnalban mit tudok neki adni a tea helyett amit cumisuvegbol tudna megenni?

Koszonom a segitseget


2009. jan. 30. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem eszik egyetlen étkezéskor se tápszert?
2009. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem,es ez kb.4 napja van igy.Probaltam neki kanallal is adni a tapszert,mert azt hittem,h esetleg cumisuvegbol nem kell neki,de nem ette igy sem.

Probaltam cukorral cukor nelkul adni neki,de sehogyan sem kell.

2009. jan. 30. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!