Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüvegből etessem...

Milyen cumisüvegből etessem sokat bukó kisfiamat?

Figyelt kérdés

Kisfiam tápszeres baba, sokat bukik. Kapott antirefluxos tápszert, de szeretném a bukásokat azzal is csökkenteni, hogy megfelelő cumisüveget használunk. Ti milyen márkájút javasoltok? Melyik az a típus, amivel a lehető legkevesebb levegőt nyeli evés közben? Mindegyikre ráírják, hogy antikólikás, de amiket eddig használtunk valahogy nem váltak be ilyen szempontból!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 24. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyet használtatok? Nekünk a Dmes jött be a vastag, és az avent
2011. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mam szelepes?
2011. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az avent nem jött be. Mi MAM-ot használunk az viszont nagyon szuper. Nem is fáj azóta a pocikája a kislányomnak.
2011. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
NUK is nagyon jó, szelepes, és az említetteknél (kivéve DM) jóval olcsóbb.
2011. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. nekem a MAM folyik :-( 2 van belőle, de mindkettő folyik. Ma reggel 160 ml tápszerből 100 ml kifolyt a Babám ruhájára, a mellkasa és a háta teljesen elázott. Csak az tünt fel igen gyorsan fogy az üvegből
2011. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bukós és hasfájós volt a kisfiam, nekünk az avent vált be. (azért is jó, mert széles nyakú a cumisüveg, könnyű elkészíteni a tápszert)


Bármilyet választasz arra figyelj, hogy olyan legyen amelyiken még átmegy a tápszer, ne ömöljön belőle, mert akkor nagyon gyorsan eszi meg és ki is bukja. Nagyon sokáig az 1-es mérettel etettem, nemrég tértünk át a 2-re. (milumil optima ar-t eszik, de van olyan ami sokkal sűrűbb)

2011. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ez a legjobb levegőnyelés ellen:

[link]

2011. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6 hónapos koráig Avent-et használtunk, de akkor valamiért folyton kiköpte a cumit, nem akart enni. Vettem Nuk First Choice típusú üveget, abból gyorsabban jön a tápszer, el is fogadta. Viszont néhány hét használat után súlyosbodott a bukás, még 3 órával az evés után is gyakran előfordult! Visszatértem az Aventhez, de párom javaslatára eggyel nagyobb cumival kezdtük használni, 3-assal, mondván, hogy talán az volt a baja, hogy a kettesből már nem jött elég gyorsan a tápszer. De olyan furcsán eszik ezzel a cumival, mintha túl hosszú lenne neki a szívókája, cuppog rajta, ki-kiköpi. A Nukkal ezt nem csinálta. Szóval tanácstalan vagyok...Ha most nekifogok Mam cumisüvegeket venni, szerintem Apa elkerget itthonról, mert valóságos cumisüveg arzenál van már a szekrényben, kisebb vagyon... Ráadásul az sem biztos, hogy beválik a kisfiamnak. Bár ahogy néztem, hasonló az etetőcumija, mint az Aventnek, csak rövidebb.

Köszönöm, hogy írtatok, és várom a véleményeteket továbbra is!

2011. aug. 24. 19:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát mi is próbáltuk az aventet, nukot, nüby-t de a Mam AntiColic jött be, de az nagyon. Alig nyel levegőt, és ha büfizik egyet kaja után akkor nem is bukik vissza. Szerintem 1000ft-ot megér :)
2011. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is a MAM-ot ajánlom! Amit darabjaira lehet szedni.

Az Aventből nem tudott inni a lányom, hosszú volt a szívókája.

2011. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!