Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítsam meg a kisfiama...

Hogyan tanítsam meg a kisfiamat cumisüvegből inni?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 7 hónapos. 6 hónapos koráig csak anyatejet kapott, még most is szoptatom. Viszont hamarosan el fogunk menni a férjemmel egy esti programra, amikor a nagymama vigyázna a kisfiamra. Ekkor ő adna neki lefejt tejet cumisüvegből. De cumisüvegből nem tud inni, mert 6 hónapos koráig nem is látta. Hiába adnok neki benne vizet, teát anyatejet, csak játszik vele. Már kb. 1 hónapja gyakoroljuk a cumisüvegből ivást, de nem megy neki. Már többféle cumisüvegfejet is kipróbáltam (Aventosunk van). Meg arra is gondolok, ha néhány hónap múlva esetleg elapad a tejem, hogy fogom neki a tápszert adni? Kérlek segítsetek! Köszi!
2008. okt. 9. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is ez volt a gond, aztán rátaláltam a tomee tippee cumisüvegre. Ez anyamell formájú c.üveg, a kisfiam imádja, sőt ugyanúgy elalszik rajta evés után mint amikor cicin aludt el. Próbáljátok ki, a Brendonban lehet kapni 2db-os csomagolásban 1890 ft. Sok sikert

2008. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg sem próbál belőle szívni? Mert az enyém sem tudta először, mire való. Csak lökdöste ki a nyelvével. Azt csináltam, hogy mielőtt odaadtam neki, leöblítettem meleg vízzel, kinyomtam rá egy kis tejet, ill. a szájába is nyomtam vele egy picit. Így már tudta, mi is van benne. Az is előfordulhat, hogy nem melegítetted fel eléggé (testhőmérsékletűre) a tejet. Egyébként mi is Aventet használtunk.
2008. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam, a férjem vett a DM-ben egy Babylove-os tanuló cumisüveget kb. 500 Ft-ért, abból már ivott. De csak 3 napig használtuk, mert utána már minden cumisüveget elfogadott.
2008. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeteket! Egyébként meg sem próbál belőle inni. Amikor a szájába teszem, összeszorítja a cumit a szájával, és közben vigyorog.
2008. okt. 9. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom tápszeres,szóval ismeri a cumisüveget,mégis ha vizet akarok adni neki,ugyanezt csinálja.Játszik vele és nevet.Lehet,hogy éppen nem éhes,vagy nem szomjas.Úgy is próbáltad már adni neki,hogy ha evés idő van?Vagy csak az etetések között próbálkoztál?
2008. okt. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!