Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vásárolni indulok holnap 6...

Vásárolni indulok holnap 6 hónapos babámmal, születése óta nem mentünk sehová sem a járványok miatt, rosszul tettem?

Figyelt kérdés
Annyira féltem, nehogy valami baj érje, de kezdek megőrülni itthon. Gondoltam holnap elintézzük a nagybevásárlást, rohamtempóban. Remélem nem kap el semmit a pici. Annyiféle vírus van, és ő még olyan pici. Senkire nem tudom itthagyni, így vinnem kell. Meg az az igazság, hogy már marhára elegem van az itthon létből, jó lenne kikapcsolódni, elvinni őt is magammal.
2010. febr. 3. 19:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

én babám is szereti a csavargást

én is félek a virustol,de nyáron is van jó hasmenés-hányás

így sehová ne járjunk

ja mi tavaly ugy kaptunk virust hogy tünetmentesen nálunk voltak a barátaink és másnap ki dőltek olyan betegsség jött ki rajtuk.Hát mi is elkaptuk hiszen már lappangott bennük és a kicsivel még korházba is kerültünk.De nincs rossz emlékem a korházrol rendesek voltak velünk.Fél rokonság elkapta tölünk,mert egymást ápoltuk.Ez vol februárban így még én is félek mert nics vége a télnek.

2010. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%

Akkor mi a kérdés?

Én hiszem, hogy minél később mozdulsz ki vele, annál kevésbé fogja tolerálni, és annál nehezebb lesz vele.

2010. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
sétálni, anyósomékhoz, szüleimhez két hetente megyünk, de bevásárolni, boltba, nagyobb tömegbe abszolút nem. bár, éppen a rokonoktól is összeszedhet bármit...
2010. febr. 3. 20:51
 14/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nyugodtan vidd el magadal,ebbe a korba kell már neki a társaság és úgy imádnak nézelődni!Otthol kezet,arcot mostok ahogy írták már előttem és ennyi.Tudod milyen jó lesz utánna??!!!:))))
2010. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Én vittem a gyerkőcöt 2 hónaposan is bevásárlóközpontba.

Vidd nyugodtan!Szoknia kell minden újat.

2010. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Reggeli után rögtön induljatok. Akkor még nagyon kevesen vannak, leginkább a babás anyukák járják ilyenkor pl nálunk a Tescót. Nagyon jó hangulata van ilyenkor az üzletnek. (Ferihegy Central)
2010. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Az én babám is 6 hónapos de még én sem vittem "bevásárolni".Szerintem jól tetted,de ahogy az előttem szólókat olvasom itt is megjelent néhány nagyon szuper anyuka aki csak lehurrogni tud.Szuverén jogod van akkor és oda vinned ahová akarod.
2010. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha valahova legutoljára vinném, az a tesco.
2010. febr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk! :) az én babám is 6 hónapos és még nem vittem nagyobb tömegbe. Szerintem nem is kell. Mindennap megyünk sétálni, sokat alszik az erkélyen, és minden hétvégén a nagyiéknál vagyunk. Ebben az influenza járványban szerintem ez nem túlzott féltés, csak józanész. Mi a bevásárlást is mindig úgy oldjuk meg, hogy a nagyiéknál hagyjuk addig, vagy egyedül megyek vagy én vagy a férjem, és addig a másik vigyáz otthon a picire.
2010. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

6 hónapig nem vinni már túlzás, nem józan ész.

Majd ha közösségbe kerül, akkor meg egyszerre fog mindent elkapni és az még rosszabb.

2 gyerekem van, pár hetesem már mentünk ide-oda, mégse volt semmi bajuk, leszámítva náthát, és ilyeneket, meg a bárányhimlőt.

Másrész sok embernek muszáj menni, nem tehei meg azt, hogy 6 hónapig sétán kívül nem megy sehova, főleg ha már van egy nagyobb gyerek is.

Basszus mi másujban a 16 fokos Dunában fürödtuk gyerekkoromban, addig szánkóztunk, míg szinte megfagytunk, nem óvtak minket a széltől, mégsem letts semmi bajunk.

2010. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!