Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vásárolni indulok holnap 6...

Vásárolni indulok holnap 6 hónapos babámmal, születése óta nem mentünk sehová sem a járványok miatt, rosszul tettem?

Figyelt kérdés
Annyira féltem, nehogy valami baj érje, de kezdek megőrülni itthon. Gondoltam holnap elintézzük a nagybevásárlást, rohamtempóban. Remélem nem kap el semmit a pici. Annyiféle vírus van, és ő még olyan pici. Senkire nem tudom itthagyni, így vinnem kell. Meg az az igazság, hogy már marhára elegem van az itthon létből, jó lenne kikapcsolódni, elvinni őt is magammal.
2010. febr. 3. 19:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Már régen kikellett volna vinned sétálni.Ha nem viszed levegőre,akkor hamarabb kap el minden betegséget.Nem kell túlzottan félteni.És nem kell rohannod sem.
2010. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Mondanám, hogy ne menjetek sehova, mert tényleg könnyen összeszednek a kölykök ilyen helyeken valamit. De ismerem a bezártságot is...Szóval próbáljatok olyankor menni, mikor kevesen vannak, kerüljétek a kehes embereket, ha valamit összefogdos a pici, töröld le a kezét legalább törlőkendővel stb. Jó vásárlást!
2010. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom levegőzni, sétálni azért csak voltatok... :) Azt nem mondom, hogy rosszul tetted, de azért ennyi idősen jó lett volna, ha már találkozott volna a világgal... Én se viszem magammal mindenhova, de azért már volt egy két alkalommal bevásárolni, velem meg hasonlók...
2010. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Nem tettél semmit se rosszul, főleg azt nem, hogy óvni akarod. Érthető, hogy félted. Meg kell "érni" rá, hogy ne aggódjon állandóan az ember. Nálunk az első lázas megfázás egy rémálom volt, most már kicsit könnyebben veszem, ha beteg a kislányom (1,5 éves), de azért még így is nagyon aggódok. Ha 60 éves leszek is aggódni fogok érte, szülőnek lenni ezt is jelenti!

Úgy gondolom, fél évesen már nyugodtabban viheted magaddal bárhová.Sajnos a betegségeket teljesen elkerülni nem fogjátok tudni.

Jó időtöltést holnapra!

2010. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem tudom hogy bírtad, de ez már egy kicsit túlzás hónapig sehova sem menni.
2010. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Jesszus! még sétálni sem mentetek?

Ne csináld már ha ennyire félted minden féle bacitól,m vírustól hogyan lesz edzett az immunrendszere?

Menjetek bátran had edződjön. Egy kis náthába, hasmenésbe nem fog belehelni:)

2010. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
Ha a széltől is óvod, sokkal többet ártasz neki. Ugye ezzel tisztában vagy?
2010. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha nem vesz semmit a szájába,nem érinti idegen kéz,és hazaérve mindenki kezet ,arcot mos, akkor legfeljebb olyan betegséget kaphat el amin előbb vagy utóbb jobb átesni...de arra is kicsi a kockázat ha sietve elintézitek a venni-tenni valókat.Nyugi, egy kisbaba nem betegszik meg könnyedén ha ennyire vigyáz rá az anyukája.
2010. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

ha antiszociális emberkét akarsz belőle nevelni, akkor ne vidd még vagy 15 évig sehova...

sokkal kevésbé fejlődik az immunrendszere, ha nem találkozik bacikkal!

2010. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 4 hónapos lesz nemsoká. Mi sem mentünk eddig sehová, csak a parkba sétálni, meg a nagyszülőkhöz. Nagyon féltem, de múlt héten elmentünk bababoltokba. Szerintem nagyon tetszett neki, nyugodtan, kiváncsian viselkedett, igaz alig voltak körülöttünk idegenek. Szerintem kellett már neki is a változatosság. Még mindig nagyon féltem, de most már egy héten legalább egyszer megyünk majd valami közösségi helyre.
2010. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!