Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez a fajta pirossá...

Mitől lehet ez a fajta pirosság a popsin?

Figyelt kérdés

Kislányom popsija a nyílásnál egy kb. ujjnyi részen, szabályos ívben piros. Semmilyen krém nem mulasztotta el eddig, értem itt pl. Sudocrem és doktornő által írt kétféle gyógyszertárban kikevert kenőcs.

Találkozott már valaki ilyennel? Mitől lehet?


2010. febr. 2. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Hali!

Van egy nagyon jó krémem, amit doktornő szokott nekünk receptre írni. Ha szeretetnéd kipróbálni, megírom Neked e-mailben az összetevőket.

2010. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de szerintem az normális. Mennyire piros? Az én gyerekeimnek egy kis ívben piros, de sztem az nem gond. Fáj neki? Régen nem volt ilyen? Doki mit mondott?
2010. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak üzenem, hogy természetesen szeretném kipróbálni, várom a privi email-t és előre is köszönöm!

A második válaszolónak: előtte nem volt piros egyáltalán, egyszer csak elkezdődött kis ívben és most már nagyobb ívben és sötétebben piros. A doki nem tudott rá mit mondani, próbálgatja a kenőcsöket. Fogára nem gyanakszunk, mert még nem duzzadt az ínye, nem rágja az öklét.

Köszönöm a válaszokat!

2010. febr. 2. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Bephanten vált be.
2010. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


/Első vagyok./ Nem tudok privát e-mailt írni, nincsen Nálad beállítva ez a lehetőség. Én du. beállítottam, így tudsz nekem írni, de visszanézek még ma ide, és ha Neked be lesz állítva, ígérem írok:)

2010. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. Ilyen makacsabb pirosságnál én azt csináltam, hogy nappal bepanthen, estére sudocream. A doki javaslatára ilyenkor nem használok nedves popsitörlőt, mert az ilyenkor csak irritál, hanem csak lezuhanyzom a fenekét alaposan tiszta vízzel. Ha van lehetőség hagyd szellőzni a popsit pelu nélkül. A krémeket pedig én lehellet véknyan kenem, mert akkor nem lélegzik a bőr ha vastag rajta a krém. Jobbulást!
2010. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi ketteske! Megpróbálom a lemosást szorgalmazni, és vékonyan kenni. Nekünk mikor megszületett a kislányom, azt mondta a dokija, hogy vakolni kell a popsit, ez meg úgy bennem maradt, hogy azóta is kicsit vastagabban kenem. Este előbb hozzákészülök a fürcsihez és kibontva tartom a manót!

Köszi! Ja és próbálom a Bepanthent is, aztán ha megjön a krém összetevője felíratom és kipróbálom.

Köszi mindenkinek a segítséget!

2010. febr. 3. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!