Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szobaajtóban hinta.18hós...

Szobaajtóban hinta.18hós kicsim úgy kihajolt, hogy odavágta a fejét az ajtófélfának. Baja lehet? Sírt. Most már jó kedve van, vissza is kéreckedett a hintába. Nyoma nincs az ütésnek.

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 15:43
 1/4 A kérdező kommentje:
ti is mindig így odavagytok, ha történik valami?annyira rossz érzés.
2010. febr. 1. 15:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Két napig tudok rágodni,ha történik valami baleset.Nagyon megütötte?Ha jó kedvű,lehet nincs semmi baja.Figyelgesd.
2010. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek a picik elég kemény fából vannak faragva, nyugi! persze, hogy sírt,mert megütötte..gondolom, te is megijedtél, ezt látta is rajtad. Én már nem ijedezek minden bukástól, koppanástól, ha látom, hogy nincs nagy baj, inkább nevetek egyet..kislányom 17 hónapos, ő is esik eleget, de ha csak megbillen, nem esik nagyot, feláll, körülnéz, ha látja, hogy én nem ijedtem meg, vigyorog és fut tovább. Persze, ha valami tünetet produkál (aluszékonyabb, szédeleg esetleg hány) vidd el orvoshoz.
2010. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen, kutya-baja picimnek!szerencsére :)
2010. febr. 1. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!