Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz ebből valamilyen új...

Mi lesz ebből valamilyen új mozgás vagy csak így kényelmes neki?

Figyelt kérdés

Kislányom 5 hónapos, hátáról fordul oldalra, hasra, visszafle csak segítséggel, kúszik hátrafele, előre 10 cm-et, saját tengelye körül forog, mindenáron ülne, gyönyörűen tartja magát, mindenben felhúzza magát, bár én nem nagyon engedem neki, csak pár mp-ig. Ma délben aut vettem észre, hogy hason fekve, teljesen felnyomja magát, úgyhogy csak a csípője van a talajon. Ez jelent valamit, mi lesz ebből?


köszönöm a válaszokat.


2010. febr. 1. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy abból lesz a mászás. az enyém négykézlábra "állt" és két hétig csak a csípőjét riszállta folyton, utána indul el.(kb 6,5 hós volt)
2010. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ebből lesz a négykézláb állás, aztán kutyázás és a mászás
2010. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, csatlakoznék az előttem szólókhoz. Legalábbis remélem, hogy jól gondoljuk, mert a kisfiam ugyanitt tart :))). Édes, ahogy próbálja maga alá húzni a lábait. Néha már csak a térde és a lábszára éri a talajt.


Hajrá-hajrá!

2010. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!