Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popsitörlő helyett vizes...

Popsitörlő helyett vizes vatta? (Felforralt, lehűtött langyos vizes) Allergia, spórolás miatt.

Figyelt kérdés
Tényleg spórolunk vele,vagy felesleges kínlódás?
2010. jan. 31. 14:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha piros a popó, akkor legjobb a vatta+sima víz, vagy vatta+kamillatea. Én úgy csináltam, amikor pici volt a lányom.

De bocs, hogy visszakérdezek, mert nekem ez nem volt világos eddig: gondolom egy kis bögrébe (tégelybe, bármibe) teszitek a vizet, és abba mártogatva mossátok a popit. De akkor a vattát/vattakorongot/stb. ugyanúgy cserélgetitek, nem? Hiszen ha mindig ugyanazzal törlöd, csak közben a vízben kimosod, akkor a második törlésnél már a piszkos vízben mosod, nem? És így már nem gazdaságos, csak macerás, hiszen így a vatta nagyon fogy, és az sincs ingyen azért... (csak érdekel, mert én is gondolkodtam a gazdaságosabb megoldáson, de úgy gondoltam, hogy a vattázás nem annyira gazdaságos, mint amennyire körülményes, tehát maradtam a popsitörlőnél, csak ha piros, akkor kamillázzuk vattával)

2010. febr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom,hogy minden törlés után kuka,nem mosogatjuk,hanem új vattacsomó,mert így elkerülhető a fertőzés.
2010. febr. 1. 08:42
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerintem,még nincs meg a kicsikém(napok kérdése),csak minden kérdésre keresek választ,amíg ráérek,mert utána már nem nagyon lesz időm itt függeni.:-))
2010. febr. 1. 08:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, én is így gondolom, és akkor innen kezdve már nem is olyan gazdaságos a vattázás.

Gratulálok a Picihez és könnyű szülést kívánok!

00:23-as voltam:)

2010. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Előre is Gratulálok a bébihez és sok örömöt! Egyetértek az egyik íróval. Szerintem is az anyag darabokkal jársz a legjobban, amit ki tudsz mosni, nem kell eldobni! Így tényleg tudnál sporolni
2010. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!