Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Számodra is nehéz minden nap...

Számodra is nehéz minden nap kitalálni, hogy párodnak mit főzz, mert mindig azt mondja, mindegy, de közben meg válogatós?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

:D

nahát nálunk is ez van, én meg azt hittem nincs mégegy ilyen férfi, Ő is olyan hogy a csontos húst nem eszi meg, a főzelékeket sem a zöldséget sem csak a savanyú uborkát, állítólag a paprikától megfullad meg ilyenek...

legtöbbször a kaja nevét sem tudja(köszönet az anyjának) ezért nem ismeri az ételeket és azt mondja nem szereti...

van hogy megsem mondom mit eszik csak avégén mikor mondja hogy finom volt, akkor van hogy elárulom....

2010. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a "Mindegy!", "Nem tudom!" vagy a "Szarvast!" a válasz! Na ilyenkor szoktam tökfőzeléket, főtt tojással. Főzeléknél mindig megkérdezi, hogy hús nincs?
2010. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

20:16-os vagyok ismét

Én már ráneveltem, hogy a csontos húst is egye meg! Mindig azt mondtam, hogy a csont melletti hús a legfinomabb! És azt is, hogy nehéz spórolni, de ha neki nem kell a kutya biztosan megeszi a csontos husit!

De én igyekszem változatosan főzni, és ha vasárnap megette a húst, akkor hétköznap megeheti a főzeléket vagy a tésztát!

2010. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi csajok,végigröhögtem,pedig nem is olyan vicces....Pont ilyen a párom,mint a tiétek.Mára már kiolvadt a hús,muszáj elkészíteni,de neki mindegy mi lesz belőle!!!Ha nem tetszik neki amit főztem,nem eszik belőle,csak hidegkaját,akkor meg minek fáradok az 5 hónapos babám mellett?Nekem ugyan nem kell állandóan a hús,a nagylányom tésztás,de a páromnak az meg nem kaja.
2010. febr. 1. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!