Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Számodra is nehéz minden nap...

Számodra is nehéz minden nap kitalálni, hogy párodnak mit főzz, mert mindig azt mondja, mindegy, de közben meg válogatós?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Jaja ismerős a helyzet, elég sokszor kifakadok emiatt.
2010. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Töltsd le valamelyik kajaszállító cég honlapjáról az étlapot, és jelöltesd be vele, mit enne, és főzd azt :)


Úgy biztos nehéz neki kitalálni, mit enne, ha nincs a szeme előtt a választék.

2010. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Sajna mi is ebben a cipőben járunk.

Na persze, de még a fáratságot sem veszi, hogy rápillantson. (Mármint a kajaszállítós étlapra.)

2010. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Az tuti... úgy képzeld el, hogy semmiféle főzeléket nem hajlandó megenni, sem pedig olyan húst, amiben csont van. Csak a csirke-pulyka mell stb. Anyukája a mai napig kicsontozza neki a combot a paprikás csirkéből (pedig lassan 30 éves...).... Semmilyen zöldséget nem hajlandó megenni az uborkán kívül.. ami megy az a paprikás krumpli, kolbász, rakott krumpli, krumpli hússal, hús-hússal (csont nélkül). Gondolhatod, hogy akkor hogy főzök :S még a töltött káposztát sem eszi meg, mert "hozzá ér a káposztához". Úgyhogy anyósom ezt jól elbarmolta, hogy így nevelte :S Remélem a lányom nem tanulja ezt el az apjától :(
2010. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
:) Na akkor nálam ebben az esetben (ha még az elétett étlapról sem tudna választani) akkor "Kedvesem, ott a hűtőbe a vaj meg a felvágott, kenyér a helyén, és csinálj magadnak szendvicset". (Én már megcsináltam ezt párszor, ne félj, azóta tudja, mit főzzek!) :))
2010. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

És ha kérdezem, hogy mit enne, akkor pedig azt mondja, hogy mindegy. A másik esetben pedig olyat mondd, amihet tudja, hogy nincsem itthon alalanyag. Ezt mondom is neki. És akkor erre meg azt mondja, hogy akkor meg minek kérdezek!

13:20 voltam ismét.

2010. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Uez a szitu.Anyósom úgy elkényeztette, hogy még a szendvicset is nekem kellett két évig elkészítenem neki.Erről már leszokott, de a válogatóssága megmaradt.Még az sem felel meg, ha kétfélét főzök.Bizti, hogy talál kifogást mindkettőben.Érdekes, mert másoknak azt mondja, jól főzök.Nem eszi meg a bolti tésztát sem.A rétest is úgy nyújtom.
2010. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk dettó :D Ráadásul ha nagy ritkán benyög valamit, akkor az tuti olyan kaja, ami mellett muszáj ott állni (palacsinta, fánk) amire nincs kapacitásom a duracell nyuszi lányom mellett (már feláll és gyakorol lépegetni, nem zárhatom be órákra a járókába, mert ordít)

Vagy olyan amire rámegy majd az egész napom :(

2010. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Sziasztok! Végre hát nem csak az én férjem ilyen??? :))))

Nálunk az a helyzet, hogy ' mit főzzek holnap?' mire férjem: 'nekem mindegy csak fini legyen'. Na fini az a húst hússal plussz sült krumpli. Egyik nap felkaptam a vizet és a lányunknak meg nekem csináltam spenótot. Olyan éhes volt hogy pár kanállal megette, kifakadtam hogy már elegem van az állandó válogatásból, innentől azt eszed amit mi. Azóta ha megkérdem mit főzzek egyből tudja mondani hogy paprikás krumplit vagy krumplis tésztát vagy most egy kis rántott husit. Na mi így állunk.

2010. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát csajok én meg azt hittem, hogy csak az én férjem ilyen. Pont ma vitáztunk ezen már vagy ezredik alkalommal. Szóval nagyon nehéz, tényleg, és ezért az anyósaink a felelősek szerintem.
2010. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!