Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha most kezdik...

Mit csináljak, ha most kezdik a kúszást mászást a babáim, és emiatt nem tudnak aludni, mert az ágyban is állandóan négykézlábra állnak?

Figyelt kérdés
Nagyon álmosak, de nem bírnak elaludni, pedig előtte csak betettem az ágyba őket és max. 5 perc után már aludtak. Most meg csak sírnak sírnak. És el se tudom őket ringatni, mert egyet ringatok, a másik üvölt és ez zavarja.
2010. jan. 31. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem van ikertestvérem,és anyum mesélte hogy falra szerelhető hinta ágyunk volt,abban ringatott álomba minket nappal.Nagyon puha rugalmas anyagból van egy ilyen hinta ágy,felveszi a baba formáját,és nem tud kiesni belőle,mocorogni épphogy tud,de ma már kapható nagyon profi hinta ágy,aminek oldala is van, és ikrek is elférnek benne...ezzel megoldhatnád a ringatást,de gondolom az éjszakai altatáshoz nem jó...
2010. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már lassan ott tartok, tök mindegy hol alszanak, csak aludjanak. Mert éjszaka se aludtam összesen 2-3 óránál többet. Akkor is elringattam, ahogy letettem az ágyba rögtön felsírtak. Ketten csinálják ezt, a harmadikuk szerencsére viszonylag nyugodtan alszik (már ha nem sírják fel).

Milyen ez a hintaágy? Nem tudnád esetleg a képét belinkelni? Vagy olyasmi mint az adamo (ebben sem vagyok biztos, hogy így hívják) hinták?

Köszönöm szépen a válaszod!

2010. jan. 31. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:
...a google-ban beírtam a "hintaágy baba" szavakat,és egészen aranyosakat találtam a képkeresőjében...találtam oldalakat is ,de nem tudom hogyan kell ide bemásolni.Még próbálkozok.
2010. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok, akkor én is rákeresek! Köszönöm szépen!
2010. jan. 31. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak annyit csinálok, hogy amikor elkezd mászkálni, pár perc múlva bemegyek, elmondom neki, hogy most aludni kell, és gyorsan visszafektetem. Ezt max 4x kellett eddig eljátszanom, utána alszik. Viszont ha nem elég álmos (napközben), akkor ez nem használ, olyankor kihozom, és várok a következő etetés utáni álmossági időszakig. Úgy tűnik, most áll át az egyszeri nappali alvásra. 10 hónapos, mászik, feláll.
2010. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj nekik valami játékot adni, hátha fekve maradnak, babrálnak vele és elalszanak. Az én fiamnak is van egy-két játéka, meg egy könyvecskéje az ágyában. Beteszem Őt, elkezd játszani, aztán elfekszik, és már alszik is. Na ez van amikor fél órát is eltart, van amikor öt perc. A lényeg, hogy valami babrálós játék legyen. Pl kisautó, aminek nyílik az ajtaja.
2010. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van játék, néha eljátszanak vele, de inkább csak csukott szemmel sírnak és feszítik magukat, meg forgolódnak. És sajnos az se működik, hogy mondom nekik, aludjatok, kiveszem megnyugtatom, de amint rakom vissza már üvöltenek. Hát ez van, majdcsak eltelik egy pár év és akkor talán könnyebb lesz... :D
2010. jan. 31. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!