Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindennap adtok tejpépet a...

Mindennap adtok tejpépet a babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 22:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%
Én egyszer se adtam neki,majdnem 8 hónapos. Nem is tervezem,nagyon mű kaja. Amúgy meg anyatejes a babám,minek adnék neki tápszert?
2010. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én még soha nem adtam a babámnak, 14 hónapos.

Eszembe se jut, van helyette joghurt, gyümölcs... Reggelire és vacsira pedig tápszert kap (pár hónapja meg még szopott).

2010. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Uzsonnára vagy vacsorára kap, minden nap. Nem gondolom, hogy egészségtelen lenne. 8 hónapos, szopik még 3-4x egy nap, tízóraira gyümölcs, ebédre főzelék, mindig én készítem neki.
2010. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
11 hónapos a lányom, mostanában egyre kevesebbet szopizik, sajna a tápszert nem issza meg (kb 8 félét próbáltam) így én vacsora gyanánt ezt adok neki.
2010. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

1 x vettem de nem szimpatikus nekem.

Én 2 x adok fözelék félét és a tápszert is reggel és délelött kap.

vacsira sinlacot adok az nem tej a lapú pép.

2010. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14:29 vok. a sinlac kellemes ízű számomra de a tejpépek furcsa ízűek ,van utoízűk és jó szórá hogy olyam mű.

Tápszer se fincsi de tejet nem fogok adni még neki.

2010. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én hetente-kéthetente egyszer-kétszer. Igazából csak a sztracsatellás jött be nekik (de nem is próbáltuk még mindet), illetve szeretem még a köleskását, babamüzli kását, rizspelyhet.
2010. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Lányom 5 hónapos, egy hónapja adom neki a tejpépet, minden másnap, vagy harmadnap. Nagyon szereti, a banánost leginkább. A síma rizses tejpéptől a hajam égnek áll, valahogy nem tudom úgy bekeverni neki hogy jó legyen. Sokszor a mosogatóban végzi tányérral együtt:). Szóval nem mindennap eszi, én félek kicsit attól, hogy nagyon megüli a kis gyomrát. Így inkább két-három naponta adom neki.

2010. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!