Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindennap adtok tejpépet a...

Mindennap adtok tejpépet a babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nálunk sokáig az volt az elővacsora, uzsonna. De csak kb 8 hónapos korától. És akkor is inkább a rizs, köles, zab. Nem gluténos.
2010. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Csak az első néhány hónapban. 4 hósan már megkezdtem a hozzátáplálást,de nem az új divat szerint.Ekkor már kapott gyümölcsöket keksszel,főzelékeket behabarva,egészséges kisgyerek lett.
2010. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén én nem nagyon tudom mi az a tejpép.:-( Másfél éves a lányom, hat hós koráig táppszert evett meg zöldség, gyümölcs stb. Biztos jó dolog, de mi nem próbáltuk.
2010. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen.Neki az a vacsi már rég óta,nagyon szereti.Természetesen több ízt veszek így változatos.15 hónapos
2010. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is van, de nem mindig, felváltva. Egyik nap gyümölcs másiknak tejpép az uzsonna. De van hogy keverem a kettőt. És úgy is finom.
2010. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a vacsi, a jó éjszakát tejpép.
2010. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
minden nap kap vagy tízóraira vagy uzsira, 10 hós múlt, de szoptatom még szerencsére, emellett meg már rengetegfélét eszik. sajnos nincs sok friss gyümi ilyenkor, úgy tervezem, hogy tavasztól ritkítani fogom az adagot, és inkább több gyümi legyen, meg akkor persze többféle tejterméket is bevezetünk
2010. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én minden nap uzsira, mert nagyon szereti.
2010. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Mi 3,5 hónaposak vagyunk és adok neki minden nap 1* dél körül.Ezzel egészítem ki ,mert lusta szopni,ezt imádja,nahyon. HA vaniliás tejpép egyenlőre!
2010. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
17 hónapos és még egyszer se kapott a kislányom. 6 hónapig csak szopott, utána se gondoltam, hogy adni kellene neki.
2010. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!