Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam vissza a...

Hogyan szoktassam vissza a kiságyba a 6 hónapos babámat? 1 napos kora óta velem alszik.

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

hú, ez így most már nehéz lesz...de nem akarok utólag okoskodni, bár 6 hónappal ezelőtt kérdeztél volna :P


annyi tippet tudok adni, hogy amikor berakod a kiságyba, kicsit még maradj mellette, ülj le egy székre és simogasd a hátát amíg el nem alszik. aztán fokozatosan csökkentsd ezt az időt, talán így menni fog...láttam már olyat, akinek így sikerült :) sok türelmet és kitartást!

2010. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehezen fog menni, ha egyáltalán lesz hozzá türelmed. Én a fiamat 6 hónaposan szoktattam magam mellé, mert hogy nagyon beteg lett, és hosszú ideig az is volt, és így könnyebben éreztem, mikor lázas, mikor kell hánynia, mikor kakilt be, stb, és már elég fáradt voltam ahhoz, hogy állandóan felkeljek ellenőrizni. Eleinte azt terveztem, hogy ha meggyógyul, visszamegy, de neki ehhez nem volt kedve, én meg nem bírtam egész éjjel az ágya mellett virrasztani és ott tartani. 5 éves, azóta is velünk alszik el, álmában lehet átcipelni a saját helyére.
2010. jan. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért VISSZA kell szoktatni, ha még sose aludt ott...
2010. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!