Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzáskor az igazi nyűglődés...

Fogzáskor az igazi nyűglődés kezdetétől mennyi idő múlva volt látható a fogacska ( első fogra gondolok)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez változó: néhány nap is lehet, vagy hónapok.

Nálunk 6 hós korától fájt a lányom ínye, de időszakosan: pl. 3-4 borzasztó nap/éjszaka, aztán egy hétig semmi.

10,5 hósan bújt ki az első...

Kitartás! :o)

2010. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 5 hónaposan indult az első nyügi. Szakaszosan időnként tört rá, de akkor rendesen. Csak 9 hónaposan bújt ki az első, most vagyunk 10 hónaposak, de már 3 van. :)
2010. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk elég friss még az élmény, mert csütörtök hajnalban jött ki az elő fogacska! (végre)

Hétfő óta szenvedtünk, sokat sírt, nyűgös volt kisfiam, a szerda volt a tetőpont, szegény, már annyira sírt, hogy én is vele sírtam! :(

Tehát, nekünk 3 nap volt!

2010. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

21:18 vagyok

az lemaradt, hogy jövőhéten lesz 6 hónapos!

2010. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mi lassan 8 hónaposak vagyunk, és nálunk is volt már nehéz nap de a mai a legrosszabb eddig. Egész nap sírt, csak ölben nyugodott meg, most is álmában óránként felsír.
2010. jan. 30. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyűglődás augusztus 20-a körül kezdődött. Szeptember 20-a körül jött ki mindkét fog végül. Kb. 1 hónap.
2010. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!