Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónaposan lehet pelenkakiüt...

21 hónaposan lehet pelenkakiütése? Ez az egyáltalán?

Figyelt kérdés
mindig liberot használtunk, most is és csak gyógyszertári popsikrémet, soha nem volt semmi gond, de most ilyen pici pöttyök vannak a jobb és baloldalon is, de testszínűek, nem pirosak, alig venni észre, de azon a vonalon záródik a pelu. Nem értem, mi lehet, eddig mondom, semmi nem volt, még csak piros sem a feneke, és ma vettem észre, pedig pár napja mondta, hogy csíp, és mutatott oda, de azt hittem, a pisi csípi, és nem vettem észre. Bepanthennel kenjem? Vagy mi az? Ilyen a pelenkakiütés? Köszönöm!
2010. jan. 30. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
a pelenka kiütés szerintem piros, bár az enyémnek még nem volt.
2010. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pelenkakiütés szerintem piros, de attól még lehet, hgoy a pelustól van. Használj sudocremet, amíg el nem múlik, és cserélj sűrűbben pelsut.

Nálunk is 18 hó körül volt ilyen először, liberoval és még mindig gyógyszertári popsikrémmel, csak este-vagy ha piros-használok sudocremet.

2010. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg gombás is lehet a bőre. Ha nem múlik a Sudokrémtől, akkor lehet, meg kellene mutatni dokinak.
2010. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet gomba is. Sudocrem talán elmulasztja, de ha gomba, akkor nem lesz elég.
2010. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!