Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokak szerint miért nem...

Sokak szerint miért nem mindegy, hogy milyen nemű a gyerekük?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Erre így nem tudnék válaszolni, de én mindenképp kislányt szerettem volna, és amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, rögtön éreztem, hogy lány. Ez belülről jön, hogy lányt szerettem volna.
2010. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Mert ma még Mo.-on a legtöbb szülő nem gyereket nevel, hanem (kis)fiúkat meg (kis)lányokat.
2010. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
én vagyok a kivétel, aki gyereket nevel :) egyébként lány, de nincs kiszúrva a füle, nincs habos rózsaszínbe öltöztetve, szerintem egy baba nem attól szép, hogy prezentáljuk a nemét.
2010. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem min1 lett volna, csak azt akartam, hogy egészséges legyen, de inkább a lány felé hajlottam. 11 hós lányom van:)

Talán azért szerettem volna kislányt inkább, mert van egy 12 éves öcsém akivel valahogy soha nem találtam a közös hangot. Még mai napig is állandóan veszekszünk, :(

Az unokahúgom is kislányt szeretne, és ő is azt mondja, hogy fél hogy a fiával épp úgy nem fog tudni mit kezdeni mint az öccsével.

Őszinte voltam.

2010. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem volna kisbabát. Mindegy milyen nemű, csak egészséges legyen. Sikerült. Van egy 13 hónapos kisfiam. Szeretnék mégegy babát, de kislányt. Hatalmas különbség van a kisfiúk és a kislányok habitusa között. Gondolom neked nincs babád, hogy ezt így megkérdezted.
2010. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha valakinek van 2 lánya, vagy 3, akkor következőre biztos fiút akarna. vagy 1 fiú 1 lány páros. nekem 2 lányom van.
2010. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mindegy volt, fiú vagy lány. Az volt a lényeg, hogy egészséges legyen. Sok sérült gyereket láttam már munkámból adódóan. Nem értem, azokat a szülőket akik "válogatnak". Ha valaki lányt akar és fia születik, akkor már nem is gyerek a fiú gyerek? Nekem fiam van, és boldog vagyok vele. Ha a következő is fiú lesz ugyan úgy fogom imádni.
2010. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem meglepi volt a 2 nagy.(lány-fiú).A kicsit megkérdeztem(lány).A fiúval a terhesség a szülés teljesen más volt.Babának egy angyal volt.Na,ez az idill véget ért,úgy 13 éves korában.

Egyébként,azért mert fülbevalója van a lányaimnak,miért gondolod kedves válaszoló,hogy nem gyereket nevelek?Az én meglátásomban egy kislánynak legyen fülbevalója és szép hosszú haja.Úgy gondolom akkor lenne gond,ha ezt egy fiúra erőltetném.(bár megjegyzem,hogy a fiam önszántából 2 éve növeszti a haját,de ő már 16.5 éves).

2010. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért mert mindenki máshogy áll egy kislányhoz mint egy kisfiúhoz,kinek ehhez húz a szíve kinek ashoz.én lány párti voltam,fiam született,aztán megint reménykedtem egy kicsi lányban,megint fiam született,ma már fiút várok,és nagyon boldog lennék ha az lenne,és akkor is ha lányt kapok a Jóistentől.
2010. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azert, mert a lanyokkal konnyebb. Egy igazi kislany szotfogado, jo kislany...:)

Az ismeretsegi korombol is a legtobben lanyt akartak mindig is.

Oszinte legyek? Nekem az egeszsege a legfontosabb a gyereknek, nem az, hogy fiu-e vagy kislany.

2010. jan. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!