Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekkora kb 20 centis hóban...

Ekkora kb 20 centis hóban hogyan toljátok a babakocsit? Kiviszitek ilyenkor is a babát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 13:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mi nemrég jöttünk fel, kb.45 percet voltunk lent, a babakocsit elég nehéz volt tolni, de megérte, mert nagyon tetszett a kisfiamnak a nagy hó aki 8 hónapos.
2010. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Apa tolta:-) és jó nagyot sétáltunk...a babóm meg nagyon élvezte
2010. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi kimegyünk (1 éves a fiam) nagy felfújható kerekű babakocsink van bármilyen "terepen" még a nagy hóban is könnyű eltolni.Mikor vettük ez egy fontos szempont volt nálunk (januárban szültem,gondoltam a télre is)
2010. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nálunk nincs hó:) enyhe idő van.
2010. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nekünk is nagy kerekű babakocsinak van,én ugyan agusztusban szültem,de nekünk amugy is fontos volt a nagy kerék a göröngyös út járda miatt de most nagyon nem bánom,hogy ilyet választottunk,könnyű tolni még a nagy hóban is.kiviszem a lányom uzsi után.
2010. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sétálni nem mentünk,de kint alszik a teraszon a babakocsiban.Itt szakad a hó.(Baranya)
2010. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan már 18 hós a lányom és nagy a babakocsi kereke is, de azzal mégsem merészkednék ki..kimentek apával gyalog, elsüllyedt térdig a hóban :-)
2010. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Budapesten lakunk, (nem a belvárosban) végül is kimentünk este 6-körül, amikor már nem esett, és a járdát is eltakarították. Nagyon jó volt kint lenni, mindkét gyerkőc imádta. Van egy totyogónk, és egy babánk. :)
2010. jan. 30. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!