Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki a babájának...

Használt valaki a babájának fogzáskor Dentinox N gélt? Hatásos volt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Használtam, szerintem nem sokat ér. Ha sikerül a kellő mennyiséget pont oda kenni, akkor talán pár percig jó neki.
2010. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én igen,de nagyon gyenge.Ezért írattattam fel erősebb érzéstelenítőt a dokival.Gyógyszertárban kutyulják,és nagyon jó!Kipróbáltam a nyelvemen,teljesen elzsibbadt.:)
2010. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk használt, de csak ideig óráig meg nagyon nehéz volt bekenni az ínyét,mert sose nyitotta ki a kis száját.
2010. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én igen, nekünk nagyon bejött, 3 gyereknél is. Nem értem, többen miért írják, hogy nem jó.

Fültisztítóval pontosna a célterületre kenem és bedörzsölöm. Egész éjjel nuygodtan alszanak utána.

2010. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyerekfüggő. Nekünk nagyon bevált!
2010. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a lányomnál, egyáltalán nem jött be.Most a fiammal a Dologél-t használjuk,sokkal jobb.
2010. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk se vált be,inkább a dologél és a gengigél baby recept nélkül adnak 1300-1700 körüli az áruk,ezeket szükség szerint lehet használni nem csak háromszor.13hónapos kislány anyukája!!Boldog babázást!
2010. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!