Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki babájának fogzáskor ment...

Aki babájának fogzáskor ment a hasa válaszolna nekem, fontos?

Figyelt kérdés
1 hete naponta van egy nagyobb hasmenés,úgy hogy cserélni kell mindent.Nincs étvágya, nyűgös, megkönnyebbül ha kiürül a hasa.Ez fogzás lehet vagy más?
2010. okt. 12. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogzás miatt max két napig -tehát két kaki- de nem ilyen hig hanem csak kicsit higabb az átlagnál.

lássa doki mert ez már sok idő hogy a fogzásra lehessen fogni a hasmenést

2010. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is volt hasmenés fogzáskor. De nála ez úgy nézett ki, hogy 2-3 napig hígabb volt a kaki. Ennyi. Nem volt ennyire drasztikus, mint a te babádnál. Szerintem ez nem (csak) a fogzás miatt van nála. Mutasd meg dokinak szerintem.
2010. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk már harmadszor van fogzás miatti hasmenés. Az elsőnél kb. 4-5 napig tartott, a másodiknál pont egy hányós-hasmenős vírust is összeszedtünk, és abból futottunk bele a fogzásos hasmenésbe, így az összesen több, mint 1 hétig tartott. Most 3-4 napja megint több és hígabb a kakija.

Egyébként a fogzásos kaki jellemzően erjedt, savanyú szagú, és nagy "slunggal" távozik a pelusba. Kisfiam is a háta közepéig, elöl meg a cicijéig felküldte az éjszaka kellős közepén, úgy, hogy még a hálózsákot is cserélnem kellett. És az az érdekes, hogy ő soha nem kakilt éjjel, még újszülöttnek sem. De ez a fogzás eléggé megkeseríti a mindennapjainkat. Arról nem is beszélve, hogy szegénynek nagyon csúnya emiatt a popója, már többször vittem dokihoz is. :(


Ha nagyon durva a hasmenése, vegyél Smecta port (recept nélküli), és 3xfél tasakot itass meg vele (11 kakis pelus/nap, ekkor kellett 3x adni neki). Ha nem nagyon durva, akkor elég 2x fél tasak. Ja, és Normaflore. Fél ampulla/nap, bele az innivalójába.

2010. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!