Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Amikor olvasom a kérdéseket, sokszor a válaszok után nem derül ki, hogy mi lett a végkifejlet, vagyis a kérdező nem ír vissza. Arra gondoltam, hogy tök jó lenne, ha a kérdező leírná mi lett az eset vége és volt-e számára olyan válasz ami hasznos volt, így mások is tudnák, hogy végződött a sztori és tanulni is lehetne belőle.
2010. jan. 30. 11:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó ötlet!
2010. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
és hogyan tudjuk meg, hogy a kérdező napok, hetek múlva visszajelez? Én nem szoktam a nagyon régi kérdésekre adott válaszokat visszanézegetni! De mindenképpen hasznos lenne!
2010. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez irto jo otlet de latom te sem nagyon alkalmazod a sajat otleteidet :) MAr csak mert nem latok egy sajat kommentet sem :)

Amugy tenyleg jo lenne tudni hogy a valaszok segitseget nyujtottak-e a kerdezonek.

2010. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon jó ötlet! :)
2010. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Akkor én most itt reagálok a decemberi kérdésem után! :)

Idáig azért is nem tettem,mert sokan nagyon "jó indulatúak" voltak..

Persze olyanok is voltak,akik segítő szándékkal írtak nekem,amit még egyszer köszönök! :)


Csak hogy tudjátok,hogy miről is van só,belinkelem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


A másik meg ez volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Bement a párom még 29-én intézkedni az oep-hez.

Ha jól emlékszem,akkor azt mondták,hogy visszamenőleg 168 napig lehet igényelni a dolgokat.

Mivel ebben mindenhol még benne voltunk,így mindent eltudott intézni,és január vége felé megkaptuk ezeket a támogatásokat:

családi pótlék visszamenőleg 3 hónap

gyors segély

és gyás 4 hónap.

Szóval ügye mindenki a 2 hónapot emlegette,hogy annyit fizetnek ki visszamenőleg,meg hát végül mi is utána néztünk,ahogy itt írták,hogy miért is nem tettük,és ott is tényleg az van,hogy 2 hónapot fizetnek ki visszamenőleg,de nem így van..!

Hozzáteszem szerencsére!!!


Aki meg azt írta,hogy mennyire rálehetünk szorulva,ők nem tudhatják,hogy miért is nem igényeltük meg idáig...

Na mindegy...

Ha tudni akarjátok,akkor hitel van a házunkra,tehát nem úszunk a pénzben,de mégis egyben akartuk tudni az összeget,amihez csak nyáron akarunk majd hozzányúlni,mert még nincs minden kész a házban...

Pl. : a lépcsőházban nincs vakolat,a lépcső is még sima beton alapú,korlátunk az nincs,tehát lesz mire költenünk a pénzt....!

Persze nem azt mondom,hogy most sajnálni kell,mert még mennyi mindenre kell költenünk

Szerencsére a párom rendesen megtudja forgatni a pénzünket,amiket keres,meg amit kapunk most már pluszba,mivel ha haza jön,még itthon is vaterázik,meg ilyenek.../megvesz mindenféle elektromos dolgot,amihez ért,és itthon megcsinálja,majd tovább adja nagyobb áron./

Szóval itt is írták,hogy pl a turiban megveszi a használt ruhát,majd kimossa,vasalja,majd felrakja valamilyen eladós oldalra,és így keres egy kis plusz pénzt.. Hár nálunk ezt apa csinálja..


Na mindegy...Kicsit elkanyarodtam a témától...:)


A lényeg az,hogy nem szívtuk meg,hogy ilyen későn adtuk be a papírokat,mint ahogy itt írták,hogy biztos az lesz..

Persze gondolom nem is kívánta tiszta szívből senki,max szemet szúr esetleg annak,aki nehezen jön ki a pénzükből.


Az én történetem ez volt...:)


További szép napot,és jó babázást mindenkinek!!!

2010. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Bizony ám, nagyon is jó ötlet!
2010. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg jo otlet. Van ugy, hogy valaszolok egy kerdesre, es nem tudom mi lett a vege, mert a kerdezo nem ir semmit:(
2010. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Na, írok én, csak gondoltam várok még hányan írtok. Már akkor is segítség lenne az, ha tudnánk mi lett a vége a sztorinak amikor kérdést írunk ki és feldobja a hasonló kérdést, akkor lehet már kérdezni se kellene.

Persze gondoltam, hogy most is azok fognak válaszolni akik amúgy is rendesek és visszaírnak, megköszönik. Aki meg eddig se reagált az nemigen ír most sem. :-) Mindenkinek köszi aki írt. :-)

2010. febr. 1. 17:10
 19/21 anonim ***** válasza:
Szivesen:)
2010. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szivesen maskor is :)

Jajj es melleslegesen en meg azt is jokkal jobban birnam, ha csak a kerdezo donthetne affelol hogy hasznos volte neki a kerdesre adott valasz vagy sem, mert te probalsz segiteni a kerdezonek es valakinek akinek nem tetszik a valasz ugy van kedve s jol leszavaz. De lehet ha ez csak engem zavar :)))

2010. febr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!