Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kóstoltátok már a Sinlacot?...

Kóstoltátok már a Sinlacot? Milyen az íze?

Figyelt kérdés
Szerintetek megenné egy 2 éves is? Olyan, mint egy sima natur tejpépé?
2010. jan. 29. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem borzasztó íze van, a tejpép sokkal finomabb.
2010. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Borzalmas.

Nem tudom mihez hasonlitani, de a szag és az íze is az, mellette édes.

(lehet a szentjnoskenyérmagnak ilyen az íze, nem tudom, de a rizs ízét nem lehet érezni, az biztos)

És ha elkészül a színe is olyan fura zöldes lesz.

Ennek ellenére 10 hós lányom (még) eszi, magában és gyümölcshez keverve is.

2010. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, én nem tudom milyen íze van, mert amikor én rákérdeztem a dokinál, hogy adjak -e neki (6 hós) azt mondta, hogy ha nincs baja a kicsinek, úgy értem nincs allergiája, akkor teljesen felesleges neki ilyet adni.
2010. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Édeskés íze van. Babák általában szeretik, felnőtteknek kissé émelyítő. Nekünk hasmenés idejére javasolta az orvos, a tejpép helyett. (Ugye hasmenéssel nem ajánlott sok tejterméket fogyasztani, kivéve talán a Danone aktíviát.) Amikor rendbejött, visszatértünk a tejpépre.
2010. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos a fiam. Lehet, h. most is megenné, egy ideje nem vettem ilyet neki. Utolsó voltam.
2010. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 1 éves és imádja. Amikor még szoptattam és tejmentes diétát kellett tartanom próbáltam enni belőle, de pár kanálnál több nem ment. Nem mondanám borzasztónak az ízét, de nem is finom. Próbáltam kakaóporral is feljavítani, de úgy még rosszabb.
2010. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kisfiam 11 hónapos és nagyon szereti,persze magában.Szerintem 1 kanál erejéig ehető,de ha többet kellene ennem belőle akkor.....2 éves gyerek is eheti,ha szereti.Nem minden gyerek rajong érte.Míg az enyém szereti,a sogórnőm gyerekei nem szerették.
2010. jan. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!