Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bugyuta pelenkás kérdésre is...

Bugyuta pelenkás kérdésre is tudtok válaszolni?

Figyelt kérdés

Tényleg buta a kérdésem, de..

Még a terhességem elején bevásároltam néhány fajta pelenkából, szépen ki is csomagoltam néhány csomaggal és bepakoltam a baba szekrénykéjébe, ott várakoztak hónapokon át a kis gazdájukra. Közben anyuka (én) elfelejtettem, miféle fajtákat vásárolgattam. A bébi megérkezett, most 3 hetes és az egyik pelus fajta jobban bevált mint a többi. Annyi biztos csak, hogy nem pampers a pelus, mert abból van még több csomaggal is és azon egyébként feltüntetik a márkanevet is. A mi Pelusunk nagyjából a következőképp néz ki: nagyon puha, vatta-papír szerű külső és belső borítás, márkajelzés semmi, nagyon rugalmas tépőzár, elöl téglalpalakú sárga alapon kétoldalt lila kis köröcske, abba benne a méret száma, a sárga alapon középen aranyos kis állatfigura, körülötte 6-7 csillagal. Ennyi. Tudja valaki melyik ez a márka?


2010. jan. 29. 19:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a liberó, mert mi azt használunk, és most megnéztem, és az elején a kis figura alatt oda van írva, hogy liberó, tehát rajta van a márkajelzés.
2010. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!