Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csajok, szerintetek jól...

Csajok, szerintetek jól csinálom így? Altatásos téma.

Figyelt kérdés
11 hós kislányom az utóbbi hónapokban nagyon sokszor fennt volt éjjel, és én mindig cicire raktam ha nem bírtam pár perc után visszaaltatni, de már a végén nagyon sokszor ébredt. Tegnap beszéltem a védőnővel, az aludj jól gyermekem módszert ajánlotta meg hogy ne etessem éjjel, nem fog éhenhalni. Hát én megpróbáltam, de nem bírtam ki, hogy ne vegyem ki az ágyból. Hajnal 1-kor ébredt először, akkor azt csináltam, hogy bementem, megsimogattam, mondtam neki, hogy aludjon, simogattam, kivettem ha nagyon sírt,majd visszaraktam de mindig kimentem a szobából és mindig kicsit később mentem vissza. 20 perc után már visszafeküdt, ha meglátta hogy megyek be, és utána 10 perc múlva aludt. Következőleg fél 3-kor meg 4-kor sírt fel, de mire odaértem volna már vissza is aludt. 5-kor ébredt fel újra, ekkor megszoptattam és aludt utána 9-ig. Szerintetek jól csinálom így, ma már könnyebb lesz ?( Azt nem akartam, hogy még 5-kor se adjak neki cicit amikor eddig kétszer-háromszor szopizott éjjel.)
2010. jan. 29. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem csinálod jól. Ha nincs cici, nincs cici, 11 hósan nem éhes, csak megszokta hogy kap. És a könyv azt is írja hogy ne érj hozzá. Nem kell. Menj be, beszélj hozzá 30 mpet és menj ki, meg fogja szokni 4 nap alatt, és nem fog felkelni. Ha tartós eredményt akarsz, tartsd be, amit a könyv ír, nekem bevált.
2010. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Javul a helyzet, úgyhogy jól csinálod. Azért kell egy kis idő, mire magtanul aludni, addig pedig kitartás!!!
2010. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Én is úgy gondolom hogy 11 hónaposan nem éhes éjjel.Csak megszokás.Ha tartós eredményt akarsz elérni, ill. ha egyáltalán eredményt akarsz elérni neked kell kitartónak lenned, pár napig nehéz lesz hogy nincs cici, de le fog róla szokni és az este csak alvásról fog szólni.
2010. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hú, akkor megpróbálom hogy hajnalba sincs cici, az már tuti kemény lesz, mert ma hajnalba mindkettőt oda kellett neki adni.
2010. jan. 29. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:
én úgy csinálnám ahogy jónak látom,nem hallgatnék senkire,minden baba más.nem szeretem a "drasztikus"megoldásokat,de persze mindenki érzi mi neki a jó.
2010. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha hajnalban mindkettőből szopott, akor éhesnek kellett lennie.Miért ne lehetne akkor megszoptatni?Ettől nem lesz rosszabb a helyzet.
2010. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, képzeljétek el, hogy aludt hajnal 4-ig, úgy voltam vele mostmár megpróbálom ,hogy nem etetem meg, egy órába telt visszaaltatni, de meglepő módon fél 9-ig aludt még! Soha ilyen kipihent feje nem volt mint ma reggel és nagyon jókedvű is volt mellé.
2010. jan. 30. 10:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Örömmel közlöm, hogy átaludta az éjszakát!!!! Tegnap még egyszer felébredt 5 órakor, de ma már aludtunk!!! 3 nap kellett mindössze, nagyon sajnálom hogy nem kezdtük el hamarabb.
2010. febr. 1. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!