Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismét altatásos téma, de...

Ismét altatásos téma, de nappalra. Ötletek?

Figyelt kérdés
Kislányom 4hós múlt.Esti elalvással nincsenek gondok,de a nappalival annál több.Ha nem "segítek" elaludni neki,akkor képes egész nap fent lenni.Délutánra már olyan mint egy holtkóros,de egydül nem alszik el,csak sír. Olvastam egy két kérdéssel előbb a válaszokat.Beteszik a kiságyba,simi,pskolás stb.. Hát az én kislányomnál ezek nem jönnek be. Sír a kiságyba,bemegyek,amint meglát sokkal jobban üvölt.Ha simizem mégjobban. Be se menjek? Vagy hogy csináljam? Szopi után ha mellette maradok a nagyágyon,egy darabig néz,simogatom és úgy alszik el.Mivel pici a lakás,semmit nem tudok csinálni ha itt alszik,és szeretném is beszoktatni a saját helyére.
2009. jún. 29. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:

szia,

ha elaludt a nagyágyon, tedd bele a sajátjába, de várj kb. 10 percet, mielőtt átviszed, nehogy megébredjen. Ha kinyitja a szemét, ne szólj hozzá, gyorsan tedd le, ha úgy látod cumi a szájba, és futás onnan. :-)

Kb. 3-4 hós koráig a kisfiam minden egyes alvásnál üvöltött, mint akit nyúznak. Semmi nem segített, egy idő után elfáradt, elaludt. Mi úgy csináltuk, hogy betettük az ágyába, ordított, de ott voltunk vele, simogattuk. Kb. 20-30 percig tartott, idegörlő volt, de ha ringattam is ordított, így inkább az ágyában volt. EGy idő után (kb. egy hónap) már csak néhány percig sírt, majd kb. 5 hósan ezt elhagyta. Volt, hoyg a kezem a szemére tettem, mert sokszor az volt a baj, hogy hulla fáradt volt, de nem csukta be a szemét, sőt a cumit is a szájában tartottam, mert ha kiesett, még inkább sírt. Aztán 6 hósan már úgy aludt, hogy letettem, cumi, puszi, kijöttem, ő dünnyögött, és néhány perc múlva aludt. Ez kb. 5 hétig működött, újabban, ha leteszem már áll is fel.

Kitartás, tudom nehéz, én kezdek zombivá változni, a türelmem sem mindig elég, de mindig arra gondolok, nem direkt csinálja (bár kezdek kételkedni), szeretne aludni, segíteni kell neki.

Sok sikert!

2009. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Végigpróbálok majd mindent. Ha rajtam múlna egész nap fent lehetne,de Őt sajnálom mert így nem jó neki :( Remélem valamelyik bejön a leírtakból.
2009. jún. 29. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!