Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repülő póz, ismerős?

Repülő póz, ismerős?

Figyelt kérdés
5 és fél hós babám a szőnyegen hasra feküdve néha felemeli a kezét, lábát, és felveszi a repülő pózt. Váltakozva hol repül, hol a földön van.:) Pláne, ha nem akar már játszani, megunta. Ismerős ez valakinek? Mászni még nem mászik, de próbálgat pucsítani, de sajna mindig sírásba fullad, mert nem jön össze még neki.
2010. jan. 29. 15:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jaj ne is mond!! egy hónapja szinte csak ezt csinálja, de egyáltalán nem cuki, mert közben eszelősen üvölt, hogy nem mozdul.. :) mászni akarna, de még csak ez megy neki :)
2010. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, így erősíti a hátizmait. Az én kisfiam is sokáig csinálta. A papája mindig azt mondta, hogy ejtőernyőzik.
2010. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi is úgy hívtuk, hogy ejtőernyőzik :D Imádtuk érte, most már leszokott róla, inkább a karjait nyújtja, igaz mi már nagyobbacskák vagyunk. 8 hós a babuci


Nálunk az eluntam magam, és vegyél fel mert hiszti lesz remek kifejező eszköze volt. :)

2010. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!