Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri megvenni ezt az etetösz...

Megéri megvenni ezt az etetöszéket?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 29. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Láttam én is a brendon honlapon, mikor rendeltem a fiamnak ruhát. Nagyon jó akciós ára van! A lényeg,hogy dönthető háttámlás legyen, mert mikor öthó körül kezd kanalazni, jobb,ha nem ül még rendesen, hanem terpeszkedik az etetőben, hisz egy ekkorka baba nem tud még önállóan ülni. Szóval jó szék. Mi anno Pegpetegot vettünk 40.000 ért, semmiben nem különbözik ettől.
2010. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hasonló van nekünk is,már mint stílusában,de mi nagyon szeretjük,már egész kisinek bele tettem,mert kint volt velem a konyhába,mér 4 hósan bele tudtam tenni,mert annyira kényelmes,és dönthető olt,a kagyló ülés meg meggátolja,hogy elbillenjen a feje.mi a neten vettük 17 ezerért,ha gondolod rá keresek.
2010. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőségetek akkor igen. Nekünk hasonló van csak PegPerego márkájú, imádom. Sose vettem volna magamnak ilyen drágán, szerencsére kaptuk ajándékba, de minden nap hálás vagyok érte hogy van. Kényelmes, gyorsan tisztítható, biztonságos és könnyen belefér az autóba ha pl a nagymamánál ebédelünk.
2010. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kriszta81 ***** válasza:
Szerintem igen. Nekünk más márka van, de ugyanezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik, ugyanígy néz ki és nagyon bevált. Az ára is hasonló volt.
2010. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem megéri, én itt válaszoltam valaki másnak is, pont ő is erről a székről érdeklődött: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2010. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Babám már majdnem 7,5 hós ,de még nem ül,eddig az ölemben etettem,de úgyis kell egy etetöszék.

Köszi

2010. jan. 29. 14:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem vennék 20 ezerért etetőszéket.

Nekünk, amúgy fa van, ami későbbbb kisszék és kissaztal lesz, múltkor láttam valahol 7 ezerért.

Ami nekünk van már 10 éves, fiam használta sokáig, most a kicsi ül benne.

2010. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14,03-as vagyok.én azért nem vettem fából,ert abba nem tudom betenni 6 hónapos babám.mivel egyedül vagyok vele itthon,és pihenőszékünk sincs,mert én meg arra nem akartam költeni,így ilyet vettünk,1 percig nem bánom.és addig használhatja ezt is,amíg velünk nem tud enni az asztalnál.kis asztalka,széke meg van.
2010. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

14:17

Nekem reggel van kb negyedórát benne, délben ha eszik, du ha uzsizik és ha vacsorázunk, addig abban ül.

Amúgy nem szoktam belerakni.

Ő 6 hónapos korata ül magától.

Pihenőszékem nekem sem volt, korábbban a hordozóba raktam és fel a konyhapultra.

2010. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi kb 3 hete vettük meg.Szuper, nagyon meg vagyunk vele elégedve.Szerintem nem bánod meg,ha megveszed.
2010. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!