Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik etetőszéket...

Szerintetek melyik etetőszéket érdemesebb megvenni? Az elsőnél az a baj hogy nincs hozzá biztonságiöv.

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 22. 09:30
 1/7 A kérdező kommentje:
2010. aug. 22. 09:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most néztem körbe ebben az ügyben, nekem rengetegen az Ikea etetőszéket ajánlották: sokkal olcsóbb, stabil, és eddig nem hallottam panaszt rá. Szerintem mi azt fogjuk venni.
2010. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az 1.-t v edd meg! 7ezerért nem sok!

Nekünk ebből a legújabb van 30ezer volt, imádjuk, nagyon kényelmes.

Ezt is vízszintesig lehed dönteni, mármint a háttámláját?

2010. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ikeás etetőszékben max. addig úl, amig eszik.

A chicco-ban szívesen néz mesét, mialatt kényelmesen, hátradölve issza a kakaóját. A párnázott ülőfelülete lehetővé teszi, hogy kényelmesen üljön, mialatt rajzol, gyurmázik stb.

2010. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt venném, amelyiknek van biztonsági öve. A miénknek levehető a tálcája is, az is egy praktikus dolog.

Szerintem keresgélj még!

Nekünk L. Rossi van:

[link]

[link]

2010. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen úgy írja hogy addig csak nekem az a gondom hogy honnan tudok majd biztonságiövet szerezni hozzá.De nekem is az első tetszene jobban.
2010. aug. 22. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, fő a biztonság! Mi most vettünk új etetőszéket, ugyanis a kisebbik lányom 10 hónaposan felállt a régi etetőszékében, pedig volt benne biztonsági öv, igaz, csak a derekánál. MIndezt kb. 4 mp alatt, addig, amíg a tányérját odavittem a két lépésnyire lévő mosogatóhoz, és mire visszanéztem, már szabályosan állt székben. Az első lányom sose akart kimászni, neki tökéletes volt a régi szék, sőt, sok étteremben ült ikeásban is, és tök jó volt. De most a kicsinek muszáj volt 5 pontos öveset venni.
2010. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!