Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 4-5 hetente találkozik a...

Ha 4-5 hetente találkozik a vidéki rokonokkal (nagyszülő, nagybácsi, nagynéni), akkor mennyire ismeri meg őket? Megszokja később őket?

Figyelt kérdés
Születése óta így van a távolság miatt! Most fél éves.
2010. jan. 29. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.A kicsik emlékezete nagyon jó.Az én unokámék is elég ritkán jönnek a távolság miatt,de már a 9 hónapos is vigyorog,ha meglát.Ha a rokonok kedvesek hozzá,akkor megfogja szeretni őket.
2010. jan. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az előttem szólóval...

Nekem Németországban élnek rokonaim,

évente 2x szoktak jönni (kb.1hétig vannak itt)

Júliusban voltak itt utoljára,

Most 2 éves a Kislányom,és emléxik rá,

hogy kitől és mit kapott...

(mondjuk mi nagyon szeretünk fényképeket nézegetni,

szerintem ez is segíthet,egy picit később)

2010. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, az én babám szintén a távolság miatt nagyon ritkán találkozik a rokonokkal, a nagyival mondjuk havonta vagy kéthavonta, és nem tudom, hogy felismeri-e, de hogy szeretni nem szereti, az tuti. ez mindig így volt, kivéve az első két hónapot, amikor még ugye azt se tudta, mi merre hány méter. azóta viszont, ha kézbe veszi vagy csak szól hozzá, üvölt (amúgy más idegeneket se szeret). van akikkel még ritkábban találkozik, azokat sem szereti. viszont a közértes nénire meg a szomszéd nénire akiket majdnem mindennap lát, mosolyog ezerrel, és "beszélget" velük. most 13 hós.
2010. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!