Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Június 14-én született a...

Június 14-én született a kisfiam. Mikor mehetünk el vele egy hosszú hétvégére, vagy akár egy hétre valahová?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél nyugodtan indulj el vele. 2 hónapos egy kis kirándulás nem fog ártani.
2008. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk jún. 12-én született a lányunk, és a múlt héten 3 napot voltunk a Balcsin, 3 napot wellnessbe Cegléden. Minden szupi volt, nem vett észre semmit.
2008. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Béka 6 hetes volt mikor elmentünk nyaralni vele egy hétre.Ha nem tervezed sűrűre a dolgot,akkro nem lesz baj.Nálunk az utolsó nap volt hosszú,mert visszavinni a nyaralókulcsot anyáéknak,aztán Édesapámék 50 kmrel arréb,utána 20 km megint megálló dédiéknél és utána haza.No ez nem csak neki,de nekünk is túl sok volt.(Jah,és 200 km-rel arrébb lakunk.)
2008. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az en kislanyom junius 17-en szuletett, lementunk videkre egy hosszabb hetvegere, es minden oke volt. most lagziba megyunk a hetvegen, ettol tartok kicsit. mert szuleim es tesom is meg van hivva, es szoptatok, tehat elegge maceras lesz, nem lesz meg az otthoni kenyelem. szerintem nyugodtan viheted kirandulni....
2008. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A babám 5 hetes volt mikor 3 hétre nyaralni mentünk. Ha biztosítod a megszokott környezetét (saját ágyneműje...stb)akkor nem zavarja, kicsit többet igényel majd téged az első napokban!

Jó pihenést!

2008. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi júni 15.-én születtünk, és mult hétvégén voltunk az ország másik végében rokonoknál. Először Gunaras fürdő 4 nap pihi majd a rokonok egy hétig. Nem lett volna semmi baj, csak ugye mindenki látni akart a picit, mindenkire mosolygott is, csak estére nagyon elfáradt.

Ha csak nyaralni, pihenni mentek, menjetek, semmi baj nem lesz:-) (így sem volt, csak elfáradtunk..)

2008. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!