Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Általában mennyi idős kortól...

Általában mennyi idős kortól nem éhes a Picinyke éjszaka és alszik reggelig?

Figyelt kérdés
A lányom 5 hónapos és még mindig felkel 2 alkalommal. Én meg nem tudom, hogy mit kezdjek magammal, már nagyon depis vagyok, gondoltam, egy kis buli jólesne, ha már majd nem kell éjjel szopizni. Cumit nem fogadja el. :( Vagy tudtok valami jót depi ellen? Mert már a párom el akar hagyni. És tudom, hogy megvan rá az oka.
2010. jan. 28. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ez teljesen babafüggő. az enyém 6 hetesen magától átaludta az éjszakát, olyan 10 órát egyben. másnak meg még egy évesen sem. sajnos ez nem rajtunk múlik, hanem rajta.

a párod, meg ahelyett, hogy azon agyal, hogy elhagy, inkább időnként ő is felébredhetne hozzá, lehet, hogy evés nélkül ő simán vissza tudná altatni.

2010. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát ha ezért a párod el akar hagyni, akkor add át neki gratulációmat! A gyerek nem abból áll, hogy meg kell csinálni.../ezt csak némely férj gondolja így/ Egyébként tényleg változó: nálam az első baba 11 hónapos koráig kelt fel éjjel, a második 3 hét után édesdeden alukált.

Ez a pici igényeitől függ.

2010. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az első perctől úgy működött, hogy 1-kor evett (ezt a párom automatikusan vállalta), 4-ig, 5-ig aludt a pici, most 11 hetes és 1-től 8-ig alszik! A párod igazán segíthetne! Nálunk mindent megtesz, fürdeti, pelenkázza, eteti, stb. Beszélj vele, hogy segítsen be, lehet, hogy te otthon vagy egésznap, de nehezebb dolgod van, mint neki, aki dolgozni megy.
2010. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok a párodhoz, igazi tökfej lehet. És mi lesz majd ha jön a foga és egész éjjel nem fog aludni a babátok?

Hogy mikortól alussza át az éjszakát a kisbaba, az attól is függ, hogy szoptatod vagy tápszeres e és a babától magától is. Van olyan baba, aki már pár hetes korától átalussza az éjszakát, van aki csak sokkal később. Az én kislányom 3 hónapos koráig egyszer kelt éjszaka szopizni, 2 hete este 9-tól reggel 6-ig alszik. Igaz este már kap tápszeres pótlást is, valószínű ez annak is köszönhető.

2010. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
elso vagyok, bocsi, de le kell írnom. az enyém anyatejes volt fél éves koráig, mégis aludt 6 hetesen. szerintem ez ettől nem függ.
2010. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én fiam akkor aludta át az éjjelt, mikor 5 hósan estére kapott tápit is (mert addigra annyiszor evett hogy semmi se volt a ciciben).

A lányom 3 hós, menetrendszerint ébred 3 óránként éjjel is, tejem most böven van, szóval attól tartok ő is még sokáig ébredni fog enni.

Párodról nem írnék semmit inkább...

2010. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok a párodnak! Ennyi ésszel meg egy vödör mésszel.... na mindegy, nem akarlak bántani, de sajnállak, hogy ilyen pasival áldott meg a sors.

Teljesen babafüggő, nálunk is 5 hetes kora óta este 9-től reggel 6-ig alszik, de szomszédban 11 hónaposan még nem aludta át az éjszakákat egyszer sem. Ha csak anyatejes, akkor azért még számíthatsz rá egy ideig. Amikor már kap egyéb kajákat (főzeléket, tejpépet, esetleg tápszert), akkor valószínűleg tovább fog aludni.

Banyuci

2010. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igazából reggel 6-tól este 8-ig dolgozik és mire hazaesik, tök "használhatatlan". de azt mondja a barátainak, hogy azért melózza magát halálra, hogy ne kelljen hazajönnie, mert én sodrófával várom. ez igaz is egyébként. belekerültünk egy mókuskerékbe. azért gondoltam, hogy egy kis bulizás lehet, hogy kizökkentene a rossz napokból, csak még felkel enni a gyermek.
2010. jan. 28. 13:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont Neked is változtatnod kellene a hozzáállásodon, nehogy elmard Magad mellől a párod. Mindenkivel előfordul, hogy rossz napja van, de azért ne legyél sárkány, mert azt a férfiak nagyon nem szeretik!

Banyuci

2010. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát, ez a dolog nem biztos, hogy a baba miatt van. Az én egyévesem is folyton felkel éjjel legalább egyszer, kap kis vizet, és visszaalszik.

Ha depis vagy, inkább beszélj valakivel. És a pároddal se ártana leülni egy nyugodt órácskára, és kiönteni a szíveteket.

Kitartás!

2010. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!