Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ilyen iszonyat...

Más babája is ilyen iszonyat nyűgös? Csak ordít torkaszakadtából, mintha nyúznák.

Figyelt kérdés
Nem éhes,nem szomjas,nem pisis,nem kakis,nem fáj a hasa.Viszont nagyon álmos,de nem hajlandó elaludni.Ha ölben meg is szunnyad,kb 2 perc után felriad és üvölt.Ölben elvan,de be kellene fejeznem az ebédet és jó lenne végre enni is.8 hetes egyébként.
2010. jan. 28. 12:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
biztos nem hasfájás,azt a sírást már meg tudom különböztetni.akkor marad a türelem.cicire is ráraktam,de kiköpte.
2010. jan. 28. 14:16
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

12.49-es vagyok, mondom nálunk is ugyanez volt! és nemcsak rossz időben, vagy hóban, vagy ha front volt.. MINDIG! Ha kiköpi a cicit akkor a tiéd sem éhes, ha nem hasfájás, akkor nagyon nagy valószínűséggel marad a fáradtság, hogy túlpörgött. Vannak babák akiket egy ponton túl már nagyon nehéz lenyugtatni. Ezt az el sem tudja képzelni, akinek nem ilyen a babája, ilyenkor jönnek az olyan tanácsok, hogy biztos ez fáj, az fáj, meg hogy etesd meg. Nem erről van szó. Egyszerűen csak hulla fáradt, de ő még nem lenyugszik tőle, hanem felpörög, csapkod a kezével, lábával, feszíti magát, üvölt hogy kizárja a külvilágot.

Nagyon kell figyelni, hogy a fáradtság első jeleinél már gyorsan lefektesd és hogy az ágyában aludjon el,különben felriad, és kezdődik az egész előlről...:(

kitartás! :)

2010. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
az a baj,ha lerakom,akkor ordít igazán.most is letettem,de szinte le kellett fognom,hogy megnyugodjon.aztán álmában is felsír,de megint alszik.nem tudom,nem beteg lesz-e,mert apa beteg,picuri meg nagyon tüsszög.de nem lázas.
2010. jan. 28. 15:18
 14/17 anonim ***** válasza:
Dettó!:))
2010. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nagy nehezen elaludt fél 4 körül,azóta alszik.:)
2010. jan. 28. 17:14
 16/17 anonim ***** válasza:
Az enyém még mindig pörög de már nagyon fáradt, az apjánál nem sír csak nálam tök jÓ:-(((((((((((((ilyenkor "szuper" anyának érzem magam . Egész nap én gondozom etetem stb erre nem kellek neki
2010. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

igen tudom, hogy ha ilyenkor leteszi az ember, akkor még jobban üvölt, de ha megszokja hogy így alszik el akkor a jövőben könnyebb lesz. Most sokkal rosszabb arra a pár alkalomra, nekem is volt hogy 20 percig üvöltött az ágyban, mire annyira megnyugodott, az ütögetéstől/susogástól, hogy legalább abbahagyja a sírást.. szóval ez nem rövidtávra megoldás, hanem hosszúra. Nekünk is ilyenkor mindig le kellett fogni (a bugyolálás is jó, csak azt lerúgta mindig)

De azóta teljesen egyedül alszik el sírás nélkül az ágyában, úgyhogy megérte! :)

Apuka kezében szerintem azért nyugszik meg, mert te már (teljesen érthető módon) totál kész vagy idegileg és ezt ő is érzi. Nálunk is ez volt, és ettől meg még idegesebb lettem...:)

2010. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!