Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ilyen iszonyat...

Más babája is ilyen iszonyat nyűgös? Csak ordít torkaszakadtából, mintha nyúznák.

Figyelt kérdés
Nem éhes,nem szomjas,nem pisis,nem kakis,nem fáj a hasa.Viszont nagyon álmos,de nem hajlandó elaludni.Ha ölben meg is szunnyad,kb 2 perc után felriad és üvölt.Ölben elvan,de be kellene fejeznem az ebédet és jó lenne végre enni is.8 hetes egyébként.
2010. jan. 28. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos érzékeny a frontokra. Az én kislányom mindig jókat alszik, ha esik a hó, remélem holnap is esni fog. :)

15 hetes kislány anyukája

2010. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Biztosan nem éhes? Mert nálunk a tejemmel vond probléma: szopizott rendesen, de nem lakott jól/ nem mennyiségi, hanem minőségi probléma volt/: a tejemnek nem volt tápértéke, olyan volt a színe is, mint a felvizezett bolti tejnek. Tápszerrel kellett pótolnom.

Ha viszont nem ez, akkor reflux lehet még /nem büfizi vissza a tejet?/ . Ha ez sem, akkor lehet, hogy idővel kinövi. Tudom, nem egyszerű...

2010. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kisfiam az ölemben alszik éppen, máshol ma nem hajlandó, egyébként üvölt . A reggelit még mindig eszegetem:-)))))))))))))
2010. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet...:) olvasd el a suttogót, nekünk az segített. A módszer lényege,hogy a baba megtanuljon egyedül elaludni az ágyában, mert ha csak ölben, vállon alszik, akkor amint leteszed észreveszi a változást, felébred és kezdődik az egész előlről. Legalábbis nálunk így volt.

Ébren kell ágyba tenni, és addig susogni neki, meg paskolgatni a popóját amíg meg nem nyugszik. az ebédet ma, meg még egy ideig tuti nem fogod tudni megfőzni ha elkezded :) de pár nap/hét múlva már nem lesz gond.

2010. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem is 8 hetes a babám, és eddig ha hó volt, ő is kicsit nyűgösebb volt. nem volt vészes, de nem is volt olyan nyugodt. Ma még egyenlőre nem jött elő a "hó utálat", remélem kezdi kinőni. Egyébként nekem a 4 éves nagyobbam is téli baba, és ha esett a hó, ő is így reagált rá.

Reméljük hamar kinövik ezt.

2010. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is nagyon nyűgös,szinte rá sem lehet nézni 2 napja.tegnap is amikor apuci hazajött megsimogatta már azért is sírt ...pedig imádják egymást.alvás előtt pedig visítva ordít!soha nem csinálta-csak az időre tudok gondolni.6,5 hónapos
2010. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem fáj a hasa? Azt szokták mondani, hogy az ilyen picike babák még nem sírnak ok nélkül. Nekünk a hasfájás volt a ludas a vigasztalhatatlan sírásban.

Babahinta?

2010. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálunk is, mindenki jött az ötleteivel (éhes, szomjas, nincs tejem, hasa, stb.)

Egyszerűen cicizni akart. Aztán elkezdtem igény szerint szoptatni, és minden helyre jött. Elsősorban az én nyugalmam, ami persze rá is kihatott. (Vagy fordítva? :))

Most egy éves, és már csak 2x szopik, de havi 1 elmarad, szóval már nem sokáig. :) Kitartás!

Ha esetleg van erőd a szülés után, akkor kösd magadra kendőbe. Illetve én régen emlékszem, ettem sokszor úgy, hogy közben rajtam aludt... Hajrá. :)

2010. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13.30as vagyok. Én elkezdtem igény szerint szoptatni és kórházban kötöttünk ki. Túletettem. A folyamatos emésztéstől nagyon görcsölt. Nekem ezért sírt.
2010. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3,5 hós, de ő is napok óta rettentő nyűgös, éjjel sem alszik rendesen, nappal sem, már én is teljesen kivagyok. Remélem javul a helyzet.
2010. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!