Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 9-10hónapos baba...

Akinek 9-10hónapos baba mellől kellett visszamenni dolgozni, az hogyan "élte" túl?

Figyelt kérdés
Lányaim 10hónaposak és most úgy néz ki vissza kell mennem, anyagi okok miatt. Sajnos az egyik lányka nagyon anyás. 10percet sem bír ki ha nem lát. Tapasztaltuk... Viszont a párom 90%, hogy elveszti a munkáját és ő maradna otthon, mert több Gyed-et kapna és meg többet keresnék. Tudom, hogy ez a legjobb megoldás, ha meg akarunk élni, de elég rosszul érzem magam miatta. Hogyan fogják ezt megszokni? Valaki hasonló helyzetben?
2010. jan. 28. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Látom, régen íródott a kérdés, de érdekelne, hogy te hogy élted túl végülis? Visszamentél? Én most kerülök majd hasonló helyzetbe, csak az én gyerkőcöm 16 hós lesz. Már most elszorul a szívem :-(((

Üdv!

2010. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!