Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mogyorós ételeket mikortól...

Mogyorós ételeket mikortól ehet egy baba?

Figyelt kérdés
13 hónapos,és egy kis mogyorós péksütit kapna uzsira,de csak keveset és először,várható valami reakció?vagy még ne is kockáztassam meg?
2010. jan. 28. 07:54
 1/4 Kriszta81 ***** válasza:
Szia! Szerintem ne próbálkozz ezzel még. 2 éves kor alatt nem nagyon ajánlatos, ahogy a dió és a mandula sem.
2010. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm kislánya 3 évesen szeretett volna enni mogyorót. Barátnőm rögtön azt mondta neki, hogy kislányom, azt majd csak 3 év múlva. Meg is lepődtem, de azt mondta, olvasta valahol, hogy 6 éves kor alatt nem ajánlott. Hmmm, nem tudom, mi lehet igaz ebből.

Banyuci

2010. jan. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát én sem tudom,mert most rá kerestem a neten,ott 1 éves kor után ajánlják,természetesen nem töményen.nálam is a kakaós csigában van kis mogyoró,a 6 éves kor szerintem túlzás,de lehet kap egy két falatot,a többiről meg le szedem róla a tölteléket.
2010. jan. 28. 08:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hanyagold még:-) Egy két falat nem a világ de nagyobb mennyiséget nem adnék én sem! És én úgy hallottam hogy a mogyoró az ami nagyon allergizál a dió és a mandula nem. De ebben nem vagyok biztos:-)
2010. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!