Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám 17 hósom orrát...

Hogyan tudnám 17 hósom orrát szipka nélkül kitisztínai? Fontos!

Figyelt kérdés
Fiam náthás, folyik az orra és éjjel természetesen bedugul. Sajnos az orrszívótól "sokkot" kap, mert egy ideig kórházban voltunk, és minen nap elvitték tőlem utána az orrán keresztül kábították, úgyhogy valószínű ezért rémíszti meg ennyire (azért gondolom, mert előtte nem volt baja vele). Hogyan tudnám ezt kihagyni?
2010. jan. 28. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam olyant,aki nem szívja,hanem mentolos orrkenőccsel bekeni este,és állítólag ettől kifolyik éjszaka.Nem tudom,nem próbáltam,de hátha.

Egyébként nem nagyon tudsz mást csinálni,mert ha magától nem jön ki,muszáj az orrához nyúlni.

2010. jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg neki odaadni az orrszívót,hogy próbálja meg magának kiszívni.Előtte esetleg szívjátok ki együtt a plüssöknek is.Nálunk bejött:)
2010. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

nem tudod kihagyni.

ha nem szívod ki neki, le fog rakódni.

a kézi semmit nem ér!

sír az enyém is(16 hónapos) és akkor mi van?! inkább most sírjon az ölemben, mint a kórházban vagy ha felszúrják az orrát! nekem gyerekkoromban állandóan felszúrták, hát én ettől meg akarom menteni a babámat!

én énekelni meg beszlni szoktam hozzá közben, meg folyamatosan tartani a szemkontaktust, és így jobb, előfordul, hogy már nem sír egy percig sem:)

2010. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
ja, és én is szoktam a saját orromhoz is odatenni, ezen úgy meglepődik, hogy elhallgat:)
2010. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy egyszerűen hisztizne, vagy sírna, hanem beremeg a félelemtől.
2010. jan. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!