Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha telihold...

Mit csináljak, ha telihold környékén nagyon vacakul alszik a gyerekem?

Figyelt kérdés
Teliholdkor, illetve előtte és utána 3-4 napig szinte óránként kelünk éjjel. Sír, szopizik vagy kicsit ringatom, és pár perc múlva alszik is. Pedig nem világít be a szobába a Hold, szinte ablakunk sincs. Mégis annyira érzékeny rá. Máskor simán alszik 7-8 órát egyben. De ilyenkor. Katasztrófa.
2010. jan. 27. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Én 34 éves vagyok és engem is megvisel még mindig.
2010. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyereked? Én is pont az előbb tettem fel egy kérdést, hogy más gyereke is óránként ébred állandóan (legalábbis éjfélig?) Az enyém már 14 hónapos, de 3 óránál többet még sose aludtam egybefüggően, mióta megszületett.
2010. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

8 hónapos. 5 hetesen még átaludta az éjszakákat, ez kb. 2 hónapig tartott. Aztán kinőtte.

Edzett vagyok, már lassan 5 éve nem alszom, de gondoltam ezzel a holdas témával lehetne azért kezdeni valamit. Hold nélkül nem lenne semmi bajom.

2010. jan. 27. 22:52
 4/9 anonim ***** válasza:

:)) Ez tetszett! :) Mármint hogy hold nélkül nem lenne semmi bajod.. :) Ide linkelem neked az én kérdésemet és a válaszokat, nézd meg, Banyuci fórumtársunk milyen jó homeopátiás szereket ajánlott, esetleg Telihold idejére kipróbálhatod valamelyiket, hátha.


Itt a linkünk: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Homeos bogyó nálunk kicsukva, de azért köszi.
2010. jan. 27. 23:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Elmondod, miért kicsukva? Csak mert én is ezzel a dilemmával vívok ismét. (nálunk korábban nem - sem használt).
2010. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyrészt legnagyobb gyereknél nem vált be semmi, másrészt mára már hitbéli okai is vannak.
2010. jan. 27. 23:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokszor azért nem válik be a homeopátia, mert nem a megfelelő szerrel próbálkoznak. Ennek az a lényege, hogy alkati szert találj. És nem a szerben kell hinni, hanem abban, hogy a testünk, a szervezetünk képes az öngyógyításra.

Banyuci

2010. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk még add hozzá, hogy nem eszik és iszik ilyenkor:( a cicizés is 2perc:( Teljes káosz van.

Alvás az minek, de sétálni, pakolni, éjjel közlekedni a kiságyban, minden irányba...

És, hogy valóban legyen hab is a tortán: egyszerre jönnek az alsó fogacskák. tele van homeós cuccal az alvás és a fogzás miatt, de semmi, mintha nem is kapott volna.

Nincs más hátra, elefántnyugtató a bébiknek, TALÁN akkor alszanak 2órát egyszuszra:)

2010. jan. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!