Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nálunk ébred fel minden...

Csak nálunk ébred fel minden este lefektetés után a baba fél órával,1 órával, másfél órával?

Figyelt kérdés

14 hónapos a lányom. Mióta megszületett, ez állandó. Lefektetem este 9-kor.. felkel fél tízkor, tizenegykor, tizenkettőkor... Éjfél után alszik rendesen 8-9-ig.. Én nem tudom mitől van ez. Nálatok hogy van ez?


Egész nap kifárad rendesen. Ma pld. csak egyszer aludt 11-től 12-ig... De akkor is ez van, ha napközben kétszer alszik...


2010. jan. 27. 22:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Maradt még pár levélnyi. Hát akkor lehet, hogy rástartolunk holnaptól újra. 14 hónapnyi nem alvás, meg 3-4 óra egyszeri egybefüggő alvás nekem már kicsit kezd nem tetszeni. Az, hogy egybe aludjunk 5-8 órát, az nekem még csak távoli álom... :)


Nálatok amúgy minden ok ezen a téren? Vagy Te is homeoztál, azért vagy így képben?

2010. jan. 27. 22:43
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem óriási mákom van, 5 hetes kora óta végigalussza az éjszakát, addig is csak egyszer keltünk éjjelente. A két nagyapja alvókáját örökölte. :) De mi még a fogzás előtt állunk (holnap lesz 4 hónapos), így a neheze még hátravan.

Viszont ismerősök jártak hasonló cipőben, mint Ti, és az esti "szeánszok", illetve homeopátiás szerek bevezetése után jött helyre náluk minden.

Banyuci

2010. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

ÓÓóóóóóó, Te mázlista! :)


De lehet, hogy nem lesz az olyan nehéz :) Nálunk "csak" az első két foggal voltak gondok éjjel, a többit észre sem vette... :)


Nekem amúgy nappal van vele nagy mázlim, mert egész nap jön-megy, pakol-rámol, zenét hallgat (imádja, és táncol hozzá), kutyákat keresi, szóval egy nyekkenése nincs, akkor törik el a mécses, ha beüti valamijét, vagy ha éhes, álmos, de az is ritkán, mert már előre észreveszem az árulkodó jeleket, és megelőzöm a sírást :)


Köszi a válaszokat, megyek zuhanyozni, nemsokára úgyis kel, meg még éjfélkor is.. addig meg olvasgatok még az ágyban :)


Jóéjt mindenkinek!

2010. jan. 27. 22:51
 14/20 A kérdező kommentje:
Ja, és boldog 4 hónapos szülinapot a Kicsinek! :)
2010. jan. 27. 22:51
 15/20 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen! :)

Jó éjt, és hajrá homeos gyogyi, hátha bejön!

Banyuci

2010. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Beszámolok majd róla kb. két hét múlva :)))
2010. jan. 27. 22:54
 17/20 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy off-olok de a Sedafi-et hogyan adjátok be a babának? Mert ugye az nem golyócska hanem tabletta. Azt is vízben feloldva vagy összeporlasztva, vagy hogyan? Köszi előre is.
2010. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az tényleg tabletta, de azt is szopogatni kell, ezért ugyanúgy vízben feloldható, az egyik homeos könyvben is ezt olvastam.

Banyuci

2010. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szia, igen én pici forró vízben oldottam szét, (cumisüvegben addig ráztam 20 ml vízben, míg fel nem oldódott), és amikor kihűlt, a Nurofenes fecskendővel adtam be a lányomnak.
2010. jan. 28. 11:20
 20/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen lányok!
2010. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!