Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol és miben tároljátok...

Hol és miben tároljátok babáitok kinőtt ruháit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 21:44
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! Én is padlásra gondoltam de félek az egerektől és hát nekünk is tervben va a kistesó. szinte minden ruhánk új, bánnám, ha az egerek elintéznék, mégha ellenkező nemű is lesz a tesó, én is eladnám....
2010. jan. 28. 07:48
 12/32 anonim ***** válasza:

Dobozban, szekrény tetején.

De mi még csak 7 hónaposak vagyunk, szóval gondolom hamarosan kevés lesz a szekrények teteje...

2010. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Mi is 7 hónaposak vagyunk, és mi is rengeteg ruhát kaptam. Úgyhogy olyan is van ami nem is volt rajta. Szatyor+még egy zsák, és a pincébe. (nincs padlás).

Mi is a tesónak tartogatjuk...

2010. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Banános dobozban. Anyum szerzi az áruházakból, általában kidobásra vannak ítélve. Rettentő masszívak, mivel banánt szállítanak benne (kb 20 kilót). Bezacskózom a ruhákat, majd ezekben teszem el. 3,5 év alatt legalább 10 doboznyi gyűlt össze jól mutatnak a kamrában :-)
2010. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lesz kistesó, eladásra szánnám de bárhol hírdetem a kutyának sem kell. Pedig a legtöbb angol Next-es ruci meg Thaiföldi. Persze van köztük magyar is de mind gyönyörű. Úgyhogy zacskóztam méret szerint, sőt még be is áraztam egyenként. Mindegyik ki van mosva, vasalva és így zacskózva még be is dobozolom. Már tele a garázs és a tároló is mert hát panelben lakunk. 21 hós a lányom. Sokszor már az agyamra megy ez a sok cucc :)
2010. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Kár h csajszi ruháid vannak :(
2010. jan. 30. 21:45
 17/32 anonim ***** válasza:
Méretenként tárolom papírzsákokban. Az egyik szekrényben vannak.
2010. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Hát igen. Az összes ismerősöm fiút vár..... Így jártam :)
2010. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Zsák és padlás. Ha az egerek nekimennek sem tudom máshová tenni. 3 gyerek (fiú, lány) után elég sok van. Korábban nem a padláson volt, de akkor a molyok kezdték (volna) ki.
2010. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
En egy par edeset elraktam emlekbe a szekrenybe. Parat kolcsonbe kaptam, azokat mar visszaadtam. Parat a baratnoimnek adtam oda. Tobbet pedig eladok. Ha olcson is veszik meg, nekem az is jelent par Ft-ot. Ami nagyon szep es olcson adom, azt viszik. Persze a legtobbszer ajandekba szeretnek. De amit en is ugy veszek meg azt miert adjam oda ajandekba kesobb, nem? Ki erti ezt?
2010. jan. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!