Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztivel kapcsolatos kérdés?

Hisztivel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
fiam 17honapos és nagyon akaratos,hisztis.ha valamire azt mondom neki hogy nem,neki áll visitva sirni.ha meg probálom meg nyugtatni,jobban visit.mit tehetek ezzel?
2010. jan. 27. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd hisztizni, ne vegyél tudomást róla (ne legyél ideges, ne nyugtasd), elöbb-utóbb észreveszi, hogy semmit sem ér el a hisztijével. Nehéz, de kitartás.
2010. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom.Ha tuti hiszti nem vigasztalom.Mondjuk én azt vezettem be ha hisztéria van odaviszem a bejárati ajtóhoz a folyosóra leültetem(ez a hiszti helyünk).És otthagyom.Na ott lehet hisztizni a szobában nem.Kb 1-2 perc múlva bejön hiszti nélkül.Persze megbeszéljük hogy mi is a probléma hogy tudja,és semmiképp nem ok nélkül van "bünti".

Nálam ez bejött.

2010. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!