Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak állandóan...

Mit csináljak állandóan forgolódos 3 és fél hónapos babócámmal?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapos kora óta hátáról hasra tud fordulni. Viszont mostanában egyfolytában ezt csinálja. De amint a hasára kerül 5 perc és visítás van. Visszafordítom és kezdődik az egész előről. Az is a gond hogy,evés után is egyből csinálja és emiatt bukik maga alá egyfolytában. Már egy kicsit kész vagyok hogy, egyfolytában nyűgösködik.
2010. jan. 27. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne forditsd vissza, egy-két nap alatt abbahagyja, (illetve megtanul hamar visszafordulni is) - ez igy nagyon érdekes neki, hogy mindig vissza lesz forgatva. Az, hogy hason fekve bukik egyáltalán nem gond, csak a felesleg jön ki belöle, amit túl sokat evett.
2010. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nagyon zavaró hogy, abban fetreng. Fél percenként lehetne alatt cserélni a pelust. Na meg az zavaróbb hogy, 5 perc és nagyon elkezd visítani. Mit csináljak vele? Hagyjam? De meddíg?
2010. jan. 27. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Rgyeztértek az előzővel.Ne fordítsd vissza.Soha nem kell egy babának segíteni a mozgásban.Egyedül kell rájönnie a helyes technikára.Nem baj,ha sír.Ha látja,hogy nem segít neki senki,akkor hamar megtanulja,hogyan kell fordulnia,mászni stb.
2010. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

10-15 percig nyugodtan hagyhatod - az meg csak téged zavar, hogy nedves alatta. HIdd el, hamar rájön, hogy nem lesz visszaforgatva és utána csak akkor fordul át, ha úgy is akar maradni. (El se hiszed, hogy egy ekkora gyerek már mennyire értelmes lény....)


4 gyerekes anya

2010. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jól megbüfiztetni, nem rögtön lerakni, hátha nem bukik vissza annyit.
2010. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne fordítsd vissza szerintem sem, inkább feküdj mellé, és próbáld bíztatni a forgásra, mutogass neki játékokat, beszélj hozzá. Én legalább 10-15 percig hagytam a fiamat, minél tovább van hason, annál hamarabb megerősödnek az izmai és megtanul visszafordulni. Pár nap alatt. A bukással kapcsolatban nincs jó hírem, a fiam már kúszik, meg össsze vissza forgolódik és folyton bukik, nem győzöm átöltöztetni, hiába büfiztetem, egy órával evés után is képes bukni.
2010. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!