Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetesek vagyunk mit tegyek...

1 hetesek vagyunk mit tegyek hasfájás ellen a babócámmal?

Figyelt kérdés
Espumisant adatam neki a szelek jönnek de más nem!
2008. aug. 11. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk a kamillás édesköményes tea segített.
2008. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én FLP-s Aloe Vera Activatort adok neki, nálam nagyon bevált. Beszerzése miatt fordulj priviben nyugodtan hozzám:-)
2008. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először is rá kellene jönnöd ,hog mitől fáj a pocija.Lehet,hogy valami olyat eszel-ha szoptatsz ami nemjó neki.VAgy ha tápszeres lehet,hogy attól van.HA sokat eszik attól is fájhat neki.Ha ezeket a dolgokat kizártad akkor adj neki csak ilyen művi gyógykészítményeket sztem.Én szoptatok,kényesen figyelek a kajámra de semmi baj a kicsimmel,pedig sokszor két ciciből eszünk,pedig nem ajánlják ,mert a tej eleje cukrosabb és vizesebb ettől is fájhat a poci,szerencsére nálunk ez nem jött elő,remélem nem is fog.Szval sztem mindenképpen előszőr próbáld meg kideríteni milehet az oka annak,hogy fáj a pocija és utánna gyógyszerezd.4hetes baba mamája
2008. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a dokinéni írt fel kanalas gyógyszert hasgörcsre. Nem tudom mi a neve, de a gyógyszertárban készítik, és kb. egy hétig tartható csak el. Kérdezd mega gyermekorvosodat.
2008. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Büfiztesd jól ki, a lenyelt levegő bánthatja a pociját, illetve ha továbbjut, a beleit. Mi is kipróbáltunk már minden szert a pocifájásra, de ez vált be a legjobban. Ültesd a karodra úgy, hogy a háta a hasad felé nézzen, a másik kezeddel fogd a mellkasát, hasát, és kicsit döntsd előre. Remélem sikerülni fog!
2008. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!