Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen napotok volt? Elfáradta...

Milyen napotok volt? Elfáradtatok?

Figyelt kérdés
én igen,megy a fogzás ezerrel,és ma nagyon nyűgi szegénykém.Hirtelen sírások jönnek rá,de ez kivételével minden rendben volt ma,Nálatok?
2010. jan. 27. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is elfáradtam, összegyűlt a szennyes, sokat mostam, főztem, takarítottam. Mi is fogzunk, de nem vészes, nem nyűgös, inkább hiperaktív:D Ma egész nap mászott utánam a házban, nem tudtam letenni, nem maradt meg egy helyben. Ha betettem a kiságyba kiabált ha a kocsiba tettem azt verte a csörgővel és úgy kiabált, a járókában sem marad meg. Szóval maradt a játszószőnyeg, de arról meg elmászik és hol innen hol onnan kell összeszedni :D Az ágyra nem merem tenni, mert nem érzékeli a magasságot és akármikor leeshet, már egyszer majdnem le is pottyant. 6 hónapos múlt, de már beindult, nagyon aktív gyerek. Bemászott az ebédlő asztal alá is. Nem tudom mi lesz ha nagyobb lesz.... Félek, hogy felszed valami piszkot és megeszi, mert mindent egyből a szájába tesz, úgyhogy nem győzök takarítani. A nadrágjai már kezdenek kikopni annyit mászik. Az a jó a dologban, hogy 2,5-3 óra után elfárad benne és 3 órán keresztül alszik, így van egy kis időm pihenni is napközben. :)
2010. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egész jó napunk volt. Nem fáradtam el. Egy adagot mostam, ebédre spenót volt, nem nagy művészet elkészíteni. És sült virsli volt hozzá. Sétáltunk egy nagyot. Én majd megfagytam, nem úgy, mint a fiam. Mostanában nem eszik rendesen, ez borzasztóan idegesít! Apa vacsira tuning rántottát csinált. A férfiak miért tudnak finomabb rántottát csinálni, mint a nők? Vagy csak az én férjem ilyen ügyes a rántotta készítésében?

Most lesz nemsoká fürcsi, aztán alvás a 17 hónapos fiamnak! (Bár most ébredt fel, nemtudom, mikorra alszik el.)

2010. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk valamiért elég nyűgis nap volt, sajna:(

4 és fél hós, kettő foga már kint van, amit meg sem éreztünk!! Akkor sem volt ilyen nyűgös, amikor ki jött a foga, úgyhogy nem tudom, hogy ma mi volt a baj. Ha leraktam az volt a baj, ha felvettem akkor az, semmi nem volt jó:( Ilyen napunk még nem is volt!!!!

2010. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én teljesen kivagyok, a lányom egész nap mozog, nem is tudom honnan van ennyi energiája! Alszik 2x fél órát, alig eszik, és meg nem áll. Ráadásul ki se nagyon tudtunk menni csak 20 percre mert iszonyú hideg volt.
2010. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,hát eléggé elfáradtam!

Lányom már nem igazán van el a járókában-pedig régen akár 1-másfél órát is eljátszott,énekeltem neki stb.-most mindig úton van,mászik,mint a gyík!


Reggel lehuzatoltam az ágyneműt,bedobtam egy mosást így,főztem egy kis borsólevest és csináltam császármorzsát!Ez nem is egy nagy dolog,csak kb.5-6x álltam neki mindennek,mert mindig a nyomában kellett lenni!

Délelőtt nem is aludt,pedig egy órát szokott,csak negyed 2 kor tudtam elaltatni.

Ekkor jött anyósom,vigyázni Törpillára,mert be kellett mennem a városba!

Vettem egy etetőszéket,mert eddig nem volt,de már untam,hogy mindig elmászott evés közben!

Aztán megjött a férjem,adtam neki vacsit,megfürdettük Babukát,kis játék anyáék ágyán,most már édesen durmol!

Amúgy 10 hónapos,épp jön a fogunk,szóval kissé nyűgös!


Most készülök fürdeni!Aztán alvás,ha a férjem hagy:-)!


Szép estét!

2010. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Fél kilenckor kelt a fiam, én nyolckor.Mire felkelt, beágyaztam, kiszellőztettem a lakást.Aztán pelenkacsere, átöltözés, evés.Aztán elmosogattam az esti edényt, mert este nem volt idő, elaludt, és nem akartam csörögni.Elraktam a tegnapi ruhát, reggeliztem, interneteztem, közben játszottunk.11-kor jött a védőnő, fél 12-kor felöltöztettem a törpét, be a kocsiba, meglátogattuk Tesómékat.Ott játszottam a 11 hónapos keresztfiammal, közben az enyém szükségleteit rendeztem.Megkentem 40 palacsintát, aztán fél hatkor hazajöttünk.Aztán fürdés, szoptatás, és fél órája alszik a poronty.Mindjárt megyek fürdeni, aztán vároma dr. house-t.

4,5 hónapos kisfiú anyukája /Z/

2010. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

elfáradtam de leginkább idegileg. 10 hós kisfiam beleszaladt a porszívóba és felszakadt fél cm a szemöldökénél a bőr. nem volt se mély, se súlyos, de nagyon megijedtem. irány a gyereksebészet , csak betadin és ragasztó. nagyon megijedtem. azóta bármerre lép rögtön kapok utána, nehogy összetörje magát. túlparáázom a dolgot, de nagyon megijedtem ma. olyan kis picik és törékenyek, megint könnyben van a szemem.

szar napunk volt, de mostmár alszik a csöppem. ez volt az első balesetünk. mi lesz még? ...

ja és a 7ik fogacskánk is jön szval már napok óta nem aludtam...

nem baj, a kisfiamért mindent :D

2010. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Totál kivagyok.Nálunk is a fogcsírák döngetik a házat.A szomszéd kutyája meg egész éjjel ugat.Aludni nem tudok a kutya miatt, nappal meg pihenni a fogak miatt.Holnap meg még oltásra is megyünk.Ja, meg még a bátyámék átpasszolják a gyerekeiket.Anyáááám!Most meg itt ülök vizes fejjel.Hogy szárítsam meg a hajam?A gyerek már alszik.
2010. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!