Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem okozott a két hónapos...

Nem okozott a két hónapos kisbabátoknál aluszékonyságot a gripe water?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
De igen, a betegtájékoztatón rajta is van, én nagyon megijedtem mert úgy írják hogy túladagolásnál van ilyen, ezért abba is hagytam és áttértem homeós szerekre.
2010. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha túladagolod akkor. Nálunk is előfordult, de én nem váltottam másra, mert csak ez vált be, megnyugtatta a pociját, nyugodtan aludt.
2010. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nikcsi ***** válasza:
Bar okozott volna anno! :))) Nekunk sajnos nem valt be, valtozatlanul orditott a picim...:)
2010. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem adagoltam túl. Csak 5 ml-t adtam neki, és még csak 3-szor. Elvileg 6-szor 5 ml-t lehet adni. Már ettől a mennyiségtől aludt egész nap, pedig szinte alig alszik napközben. Ezért is kérdeztem itt meg. Szerintetek akkor is hat, ha kevesebbet adok? Mert a haskója tényleg nem fájt tőle.
2010. jan. 28. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vok, én nem 5 mlt adtam (olvastam valahol, hogy állitólag el van irva a mennyiség a betegtájékoztatóban), mindig 1 etetőkanálnyit adtam evés után (persze volt, hogy 2 kanállal adtam, mert a felét kiköpte a lányom, nem nagyon birta az izét).
2010. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!