Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babánál okozhat-e...

2 hónapos babánál okozhat-e aluszékonyságot a védőoltás? Ha igen, mi a tapasztalat, meddig tart?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat. Az én fiam az összes oltás után hosszú órákat aludt. Mindig jóval többet mint normálisan, szinte egész nap utána. Nálunk mindig csak aznap volt ez az aluszékonyság, másnap már olyan volt a gyerkőc mintha semmi sem történt volna. Viszont az én fiam nem lázasodott be egy oltás után sem. Nyilván azoknál a babáknál, akik belázasodnak, hosszabb ideig tarthat ez hiszen a láz kimeríti a szervezetet.
2010. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,okozhat. 1-2 nap alatt elmúlik.
2010. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

barátnőm kifejezetten örült ha oltást kapott a babája, mert nem jó alvó, és amikor oltást kapott, szinte egész nap aludt 2 napon át:) ma vitte ismét oltásra, az előbb beszéltem vele, tök boldog, mert alszik:) van ilyen is.

nálunk pont fordítva volt, szegényke alig aludt....

2010. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!