Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korai nemi érést állapítottak...

Korai nemi érést állapítottak már meg a kisbabátoknál? Mi 6 hónaposak vagyunk és a kis heréjén szőr növekedett. A doktornő szerint ez a korai nemi érés jele, ami rossz. Mi okozhatja ezt? Tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom valami hormonprobléma lehet...nem küldtek el kivizsgálásra?
2009. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De elküldtek, csak pontosan nem tudom, hogy mire számíthatok. Mennyire nagy baj ez? Eddig semmi bajunk nem volt, most meg hirtelen ez lett. Mitől lehet, hogy pont most lett ez? Én nem csinálok valamit jól?

Egyébként vérvételre kell menni, hasi uh-ra, fej és mellkasröntgenre. Nézik a vérben a hormonokat meg valami májakármit is. De azt nem tudom miért!

2009. okt. 13. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:

találtam erről egy cikket, hátha találsz benne hasznos infót


[link]

2009. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is 6 hónapos,ue a problémánk.Irnál nekem?harica@freemail.hu szia Betti
2009. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Látom, hogy nagyon régi a kérdés, de esetleg ha olvasod még, kedves Kérdező, írnál nekem privit?

Köszönöm.

2019. jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!