Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom egész nap hisztizik,...

Lányom egész nap hisztizik, visít, toporzékol, kiabál, sír, mert nem alussza ki magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 hós és nagyon rossz alvó, éjjel is órákat fent van, nappal is csak fél órát alszik, és nagyon látszik rajta napközben, hogy fáradt, de nem tudom az alvását befolyásolni semmilyen módszerrel.

5 hét mulva szülök, már nagyon kivagyok a fáradtságtól is, a hisztitől is idegileg.

Mit tanácsoltok?


2010. jan. 27. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Szobai hinta az ajtóra szerelve? Az enyém már 10 perc után kókadozik. Ahogy kiveszem be is ájul. :-)
2010. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltatok valami homeopátiás nyugtatót?

Viburcol, chamomilla, kalium phosphoricum, sedatif pc, citromfű tea. hátha neki valami hatna.

Vagy van valami oka, amiért nem alszik? Foga, szparációs szorongás, anya nincs melette, stb.

2010. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ne altatgasd, majd rájön hogy senkit nem érdekel a hisztije és alszik szépen. Most jönnek hogy ne hagyd sírni, de szerintem egyrészt nem lesz tőle semmi baja mert már nagy, másrészt meg evvel a hisztivel többet sír.
2010. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindent kipróbáltunk már ami az alvással kapocsolatos, a homeot, az ágy átrendezését, illoolajat, ottmaradok, kijövök, sírok, mindnet...

NEm tudom, miért nem alszik, valami zavarja, de nem jövünk rá hogy mi.

Nem az a cél, hogy elaltassam, hanem az, hogy éjjel és a délutáni alvása nyugodt legyen, és ne hisztizzen nappal.

2010. jan. 27. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
nem az a baja hogy már most féltékeny az új babára? mióta csinálja?
2010. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sajnos nincs más, mint hogy majd kinövi :(

A második válaszoló vagyok, és az én lányom is fent van éjszaka óránként, 4 hónapos korától. De ő kap cumit, v iszik vizet, teát, és alszik tovább. Kb. 1 éves kora óta már nappal is jól alszik, most 16 hónapos, nappal dél körül alszik 2 órát. De sajnos az éjszakát mi sem értjük, miért nem bír végigaludni. Ez van.

Sajnálom, h nem tudok neked tanácsot adni. :(

2010. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!