Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudok kiváltani egy...

Nem tudok kiváltani egy étkezést. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
5 hónapos tápszeres kislányom 4 hónapos óta hozzátáplálom az orvosunk tanácsára. Eddig csak kóstolgattunk és most az ebédet szeretném kiváltani, de úgy látszik nem sikerül. Ma megevett 160gr sütőtök+krumplit, de több nem kellett neki, viszont 2 óra múlva megint éhes volt és tápszerből megevett 150ml-t, ami nála egy rendes étkezésnek felel meg. Ez már így megy napok óta, egyébként nagyon ügyesen eszik kanállal és majdnem minden ízlik neki. Mi lehet a gond? Kevés az ételek tápértéke?
2010. jan. 27. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor husi is lesz benne, tovább birja vele:) szerintem meg jól haladsz, ennyit kér és kész. Én ugy csináltam, hogy megette a 160 g-ot, és rögtön adtam még rá tápit, ugy 50- et. Igy 4 órát elvolt.
2010. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam. Próbáltam már én is adni tápit rögtön utána, de akkor nem kellett neki.
2010. jan. 27. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már eljuttok oda, hogy kap húst vagy lisztes dolgokat akkor tovább ki fog vele tartani. Szerintem is az lehet a gond, hogy eltelik a mennyiséggel, de hamar feldolgozza a pocija. Vagy most gyorsan növő periódusban van és amúgy is hamarabb enne.
2010. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!