Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol és milyen időbeosztással...

Hol és milyen időbeosztással dolgoztok anyukaként?

Figyelt kérdés

Egyedülálló anyuka vagyok és csak arra lennék kiváncsi más anyukák, hogyan és hol tudnak dolgozni, hogyan találtatok munkát, hol kértetek segítséget.

Nálam a probléma abból adódik, hogy 8-16h között tudnék csak dolgozni, de így nem sok esélyem van.


2010. jan. 27. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
7-től 3-ig dolgozom, energetikában, irodában.
2010. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!!

egy csempegyártó cég eladási részlegén dolgozok napi 8 órában hol 7-15 óráig hol 8-16-ig. 10 hónapos volt a kisfiam, amikor munkába álltam. rá a mamák vigyáznak felváltva.

Ági

2010. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Támogató szolgálatnál dolgoztam - oda is megyek vissza - fél 8-tól 4-ig. Nagy fiam iskolás, a pici megy bölcsibe 2 évesen.
2010. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez lesz a problémám, ha munkába kell állnom, én is egyedül vagyok, ráadásul vidéken is lakom. Szerintem az az időbeosztás ami nekünk megfelelne, nagyrészt csak irodában létezik.
2010. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a baj nálam is, hogy ilyen időbeosztással még itt Pesten is nehéz munkát találni, 1 hónapja keresgélek.Úgy vettem észre, hogy tényleg csak irodai munka van amivel nem lenne baj csak lenne.
2010. jan. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!